Skocz do zawartości

Szybka i tania alternatywa dla etykiet, dość odklejania starych etykiet przez rozlewem!!!


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.03.2019 o 00:24, oxy96 napisał:

@tomitomi13 dzięki wielkie za pomysł i realizację!

Ale wiadomo lepsze wrogiem dobrego ;), pod swoje potrzeby zmieniłem trochę Twój szablon.

Na jednym arkuszu wychodzi 70 naklejek i często w obrębie 1 warki mam dodatkową wariację (chmiel na zimno, kawa, herbata, owoce, rosa zbierana przy pełni księżyca),

więc zmodyfikowałem Twój szablon by na jednym arkuszu można było wydrukować kilka "warek".

Warki definiujemy w zakładce "Ustawienia".

Dodatkowo można samemu ustalić co wstawiamy w każde pole, ja trochę inne informację ustawiam na samym kapslu.

Mam nadzieję, że komuś to się przyda.

Na zdrowie!

 

MANY_TEMPLATE.xlsx 61 kB · 26 pobrań

Jakkolwiek się to przyczyni to zawsze na plus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widać mają kiepską kontrolę jakości - też mam identyczny i wycina ok. Chociaż zostawia taką małą skazę - ale to się akurat przydaje przy odklejaniu. Odklejanie moim zdaniem najbardziej upierdliwe - trzeba sobie wyrobić system. Ja wbijam igłę pomiędzy naklejkę a tą foliowaną warstwę nośną.

 

A dziurkuje do góry nogami i bez tej plastikowej podkładki (okienka). Widać wszystko elegancko można sobie podstawiać wydruk dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziurkuję do góry nogami. Zwykły papier, błyskawicznie to działa.

Potem smaruję klejem kapsle klejem w sztyfcie i błyskawicznie przyklejam kółka.

Pierwsze oklejanie było z użyciem papieru samoklejącego, wk.........e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=15787]Piotr Rosiak[/mention] to ten sam (zobacz logo dpcraft w lewym górnym rogu).

A swoją drogą jak dziurkujecie? "Do góry nogami" żeby widzieć co zostanie wycięte, czy "normalnie" wg jakiejś prowadnicy?

 

Ja wycinamy jak kolega sihox tak żeby było widać nadruk co dziwne córka czasami używa go też do zabawy wycina sobie kółeczka z kolorowego papieru do zabawy

 

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziurkacz ma źle przyszlifowaną krawędź noża. Na niedoskonałych zdjęciach z telefonu to ta poszarpana krawędź. Niestety, problem się nasilił, prawdopodobnie po zmianie papieru do drukarki na cieńszy. Rozmowa tutaj skłoniła mnie do rozebrania dziurkacza i podszlifowania tej krawędzi. Niestety, szlif jest eliptyczny więc z braku odpowiedniej szlifierki, trzeba sobie radzić ręcznie. Albo kupić nowy dziurkacz, w nadziei, ze sie trafi na lepszy egzemplarz.

Generalnie problem rozwiązuje grubszy papier. Taki 100g/mkw już nie ma problemu. Ale nóż jest ZnAlowym odlewem, bardzo miękkim wiec po jakimś czasie problem będzie się pojawiał coraz częściej.

IMG_20190514_105117.jpg

IMG_20190514_105052.jpg

Edytowane przez Kaniutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zainspirowany postem stwierdzilem, że też coś takiego ogarnę. Po tym jak @Hary86 wrzucił post o naklejkach znalazłem pod tym LINKIEM naklejki idealne pod ten projekt. Po wejściu na stronę możliwe jest dostosowanie niestandardowego szablonu, które są dostępne TUTAJ. Dokładnie interesuje nas model 2525K o fi25mm, należy minimalnie dostosować arkusz do tego szablonu i efekty możecie zobaczyć poniżej :) Firma realizuje nawet pojedyncze zamówienia, lecz trzeba skontaktować się mailowo.  NIe jest to najtańsza opcja, lecz starczy na prawie 200 warek więc jest to już sprawa indywidualna :) 
IMG_8697.thumb.JPEG.ed05d9dc537bab5618da9454f7bde6fd.JPEG

 

IMG_8698.thumb.JPEG.ffe195e73d938fad7a2d7b6365ad1ee4.JPEG

 

IMG_8700.thumb.JPEG.a1708fcb549b7a17f6c7d815e8fee3eb.JPEG
40 butelek to czas maksymalnie 5 minut. Zero wycinania, odklejania od nieprzygotowanego papieru. 

 

 

Edytowane przez Suchejroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mibor napisał:

Podaj jaki jest koszt opakowania tych etykiet i wrzuć dostosowany szablon dla potomnych.

Zerknij na te... o połowę tańsze i 2x więcej. Masz też matowe jeszcze tańsze tu

Szablon powinien pasować od kol. 

W dniu 21.03.2019 o 20:56, tomitomi13 napisał:

Jakkolwiek się to przyczyni to zawsze na plus ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Radi_wroc napisał:

Zerknij na te... o połowę tańsze i 2x więcej. Masz też matowe jeszcze tańsze tu

Szablon powinien pasować od kol. 

 

Nie wprowadzaj w błąd, cena 8zł wyższa 64 do 56 a ilosc taka sama. Też 100 arkuszy po 70 naklejek. Więc @Mibor tak jak wspomniałem 64zł plus przesyłka za 7000 naklejek. Poniżej arkusz :)

 

Etykiety na kapsle v2.xlsx

Edytowane przez Suchejroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Suchejroo napisał:

Nie wprowadzaj w błąd, cena 8zł wyższa 64 do 56 a ilosc taka sama. Też 100 arkuszy po 70 naklejek. Więc @Mibor tak jak wspomniałem 66zł plus przesyłka za 7000 naklejek. Poniżej arkusz :)

 

Etykiety na kapsle v2.xlsx 61 kB · 6 pobrań

Zanim zaczniesz krytykować sprawdź link który podałeś i jaki produkt jest w tej cenie, okrągłe kosztują 101 z groszami za 50ark. Jeśli się mylę wstaw odpowiedni link do produktu, a jak nie to należy się przepraszam. 

 

 

Edytowane przez Radi_wroc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Radi_wroc napisał:

Zanim zaczniesz krytykować sprawdź link który podałeś i jaki produkt jest w tej cenie, okrągłe kosztują 101 z groszami za 50ark. Jeśli się mylę wstaw odpowiedni link do produktu, a jak to należy się przepraszam. 

Niestety nie wiem skąd masz tą cene ponad 100zł. W moim linku jest 64zł za 100 arkuszy i 54 naklejek. I dodałem również, że mają dziesiątki modeli, które są do wyboru pod drugim linkiem (nas interesuje 2525K). Cena jest każdego taka sama, ja nawet zapłaciłem 64zł + przesyłka. 

 

A dokładnie jeśli Cie to interesuje to jest ten typ: LINK. Tu są od razu okragle te co zamówiłem. 

Edytowane przez Suchejroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te są fi 30 a wcześniej w linku były prostokątne. Mnie się podstawiły w ich szukajce okrągłe 25 za 101, choć teraz ich nie widzę, więc dodałem linka do tańszych i równie bardzo dobrych ?. Tak czy inaczej ? na zgodę. 

Edytowane przez Radi_wroc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2020 o 07:48, Suchejroo napisał:

Zainspirowany postem stwierdzilem, że też coś takiego ogarnę. Po tym jak @Hary86 wrzucił post o naklejkach znalazłem pod tym LINKIEM naklejki idealne pod ten projekt. Po wejściu na stronę możliwe jest dostosowanie niestandardowego szablonu, które są dostępne TUTAJ. Dokładnie interesuje nas model 2525K o fi25mm, należy minimalnie dostosować arkusz do tego szablonu i efekty możecie zobaczyć poniżej :) Firma realizuje nawet pojedyncze zamówienia, lecz trzeba skontaktować się mailowo.  NIe jest to najtańsza opcja, lecz starczy na prawie 200 warek więc jest to już sprawa indywidualna :) 
IMG_8697.thumb.JPEG.ed05d9dc537bab5618da9454f7bde6fd.JPEG

 

IMG_8698.thumb.JPEG.ffe195e73d938fad7a2d7b6365ad1ee4.JPEG

 

IMG_8700.thumb.JPEG.a1708fcb549b7a17f6c7d815e8fee3eb.JPEG
40 butelek to czas maksymalnie 5 minut. Zero wycinania, odklejania od nieprzygotowanego papieru. 

 

 

Bardzo podoba mi się nazwa tej warki ?

Przepraszam za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2020 o 10:16, Suchejroo napisał:

Nie wprowadzaj w błąd, cena 8zł wyższa 64 do 56 a ilosc taka sama. Też 100 arkuszy po 70 naklejek. Więc @Mibor tak jak wspomniałem 64zł plus przesyłka za 7000 naklejek. Poniżej arkusz :)

 

Etykiety na kapsle v2.xlsx 61 kB · 13 pobrań

Zapewne to niekompatybilność z wersja Excela, ale na MSOffice 2010 jak zaczynam cokolwiek wpisywać, to w arkuszu Kapsle pojawiają się błędy "#NAZWA?".

Czy moge prosić o wersję dla MSO2010?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Kaniutek napisał:

Zapewne to niekompatybilność z wersja Excela, ale na MSOffice 2010 jak zaczynam cokolwiek wpisywać, to w arkuszu Kapsle pojawiają się błędy "#NAZWA?".

Czy moge prosić o wersję dla MSO2010?

Co prawda to nie do mnie było, ale proszę.Zastrzegam, że nie sprawdzałem czy działa wszystko poprawnie.

Etykiety na kapsle v2.xls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, smola napisał:

Bardzo podoba mi się nazwa tej warki ?

Przepraszam za offtop.

Na szybko komponowana ? może być, że dla Ciebie :D 

 

10 godzin temu, Kaniutek napisał:

Niestety, ale efekt jest ten sam. :(

kurczę, dziwne. A ktoś inny miał problem z otworzeniem pliku? 

EDIT:

image.png.f9c78f7e7f0da21032969215d3d0eb40.png

 

Niestety, chyba nie obsługują starsze wersje niektórych warunków :( 

Edytowane przez Suchejroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.