Skocz do zawartości
Luk&K

[Kupię] Skrzynki/transportety na butelki - Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Chętnie kupię 4-5 skrzynek/transporterów na butelki.

Jeśli będą z butelkami to również chętnie przyjmę w zamian za domowe piwko :).

Podjadę w każde miejsce w Warszawie/Ząbkach/Zielonce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam jakikolwiek Kaufland, skrzynki na piwo są po 8 zł / sztuka. Pytaj w informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze mi w żadnym sklepie nie odmówili, tylko pytali czy chcę z butelkami czy bez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Kauflandach pytałem(Ząbki; Warszawa Birżańska), można kupic i faktycznie skrzynka kosztuje 8 złotych jednak trzeba kupić 20 piw... A nie do końca o to mi chodziło, Auchan to samo.

Czy w sklepach o których mówicie można kupić same skrzynki ? Jeśli tak to prośba o podanie to przedzwonię lub przejadę się.

Edytowane przez Luk&K

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam dowolne hurtownie. Jak potrzebuje to jeżdżę i kupuje po 4 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. 

Bez problemów za kaucją (8zł) można dostać transportery w Carefour w CH Targówek. Często tam piwa są wyłożone w skrzynkach. Wystarczy piwa przełożyć i skrzyneczkę zabrać do kasy. Ewentualnie, żeby nie psuć czyjeś pracy poprosić obsługę o kilka sztuk. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem w Kauflandzie i mimo zapewnień przez telefon ze trzeba kupić 20 sztuk żeby zabrać je w skrzynce, bez problemu udało mi się zdobyć skrzynki kupując jedno piwo.
Dzięki wielkie za pomoc.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W każdej Żabce, Fresh Markecie, Tesco, Kauflandzie itd. itd. sprzedadzą Wam skrzynki za 8 zł :)

Cały myk polega na tym, że  transporter nie może "otwierać" paragonu. Czyli trzeba przed Nim nabić jakieś piwko (niektóre sieci mają obwarowanie, że conajmniej 1 butelka na 1 skrzynkę).

Najczęściej kasjerzy nie wiedzą w ogóle o takiej możliwości, wtedy trzeba im pomóc, w Systemie pod hasłem transporter -> następnie wybór firmy, dla której należy skrzynka -> następnie wybór jako kaucja.

Nie ma się czego bać, tylko trzeba trochę losowi pomóc :D

Edytowane przez MisQ
literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w osiedlowym warzywniaku zamieniłem się 2 piwa (moje) za 2 skrzynki od fritz koli (pasuje idealnie do longnecków 0,3). A wcześniej skrzynki BRJ dali mi za 7zł sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W każdej Żabce, Fresh Markecie, Tesco, Kauflandzie itd. itd. sprzedadzą Wam skrzynki za 8 zł

Niestety nie w każdej żabce. Np. w mojej żądają 20zł za transporter. W monopolowym chcą 12.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, panpiwniczka napisał:

Niestety nie w każdej żabce. Np. w mojej żądają 20zł za transporter. W monopolowym chcą 12.

Poproś Panią, aby Ci nabiła na kaucje transporter, Systemu nie oszuka, wyświetli jej się 8 zł do pobrania :)

Oczywiście, że przy okazji znajdą się takie sklepiki, gdzie ktoś będzie chciał dorobić "przy okazji".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poproś Panią, aby Ci nabiła na kaucje transporter, Systemu nie oszuka, wyświetli jej się 8 zł do pobrania

Oczywiście, że przy okazji znajdą się takie sklepiki, gdzie ktoś będzie chciał dorobić "przy okazji".
W tym sklepiku pan powiedział że mi kartkę wypisze na 12 zł i jak będę oddawał transporter on mi odda 12 :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spytaj w innym, ja w zwykłym monopolu 8zł, czy to żubr czy żywiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 13.04.2018 o 21:25, Luk&K napisał:

Byłem w Kauflandzie i mimo zapewnień przez telefon ze trzeba kupić 20 sztuk żeby zabrać je w skrzynce, bez problemu udało mi się zdobyć skrzynki kupując jedno piwo.
Dzięki wielkie za pomoc.

W tym Kauflandzie to chyba zależy na kogo trafisz. Kiedyś miałem ten sam problem, ale zrobiłem tak samo jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W tym Kauflandzie to chyba zależy na kogo trafisz. Kiedyś miałem ten sam problem, ale zrobiłem tak samo jak Ty.
Kod na transporter w Kauflandzie to 9910 jakby był jakiś problem. Wystarczy kupić do tego jedno piwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi