Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przygotowuję się do ogławiania chmielu i ciekawy jestem czy są  chętni na sztobry chmielu:
-Perle
-Lubelski
-Herkules
-Saaz
-Magnum
-Cascade
Ilość sztobrów jeszcze nieznana co do ceny po myślę 10 zł za sztobra plus 10 zł za koszt przesyłki. Jażeli ktoś coś chce to dajcie znać. Ogławiać planuję zrobić w tym tygodniu ewentualnie 16 kwietnia wysyłać paczki żeby do końca tygodnia doszły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie nie fajnie, że nie dałeś się wcześniej poznać tylko od razu handel.

-Saaz, Magnum, Cascade  by mi pasowały ale pierwszy post i od razu biznes, jak mamy sobie ufać.

Fora sięgają dna. Mnie to nie pasuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 godzin temu, Erikos napisał:

Dla mnie nie fajnie, że nie dałeś się wcześniej poznać tylko od razu handel.

-Saaz, Magnum, Cascade  by mi pasowały ale pierwszy post i od razu biznes, jak mamy sobie ufać.

Fora sięgają dna. Mnie to nie pasuje.

Kolego, nie bardzo rozumiem o co ten ból tyłka...

Użytkownik zarejestrował się, bo być może chce sprzedawać sztobry chmielu. Zamieścił post w odpowiednim dziale, napisał "Cześć...", oraz co i jak i co oferuje. Na tym forum jest dużo użytkowników, którzy zarejestrowali się po to, żeby tylko handlować (producenci kapsli z autorskim nadrukiem, sprzedawcy garnków z nierdzewki, itp.). Tam jakoś nie widziałem wielkich pretensji pod ich adresem. Ja nie widzę w tym nic złego i nie uważam, żeby fora internetowe na tym traciły. Nie uważam także aby to był bezwzględny wymóg, żeby każdy kto chce tu coś sprzedać, musiał się najpierw uzewnętrzniać, lub opisywać historię swojego życia. Na innych stronach typu alledrogo nie mam ochoty poznawać bliżej każdego sprzedawcy, zależy mi aby kupić dobrej jakości produkt. To czy kolega @Bodzio jest godny zaufania, oferuje dobry produkt i będzie się z nim dobrze robić interes, zweryfikuje to rynek i jego klienci, coś będzie nie tak, to już nikt od niego nic nie kupi. Proste.

A to, że nie dał się bardziej poznać...trudno, nikt od nikogo tego nie wymaga. Jak takie coś komuś "nie pasuje" to zawsze można to zignorować i żyć dalej, zamiast wylewać gorzkie żale.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Chciałbym zamówić :

1x Cascade

1x Perle

1x Saaz

Jak coś to priv.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sytuacja wygląda następująco: 

Dziś ogłowiłem moje chmiele i zostało z tego tyle:

Saaz - 1 sztuki

Herkules - 5 sztuk

Sybilla  - 5 sztuk

Cascade - 1 sztuki

Magnum - 3 sztuki

Ze tak powiem teraz ważny jest czas bo sztobry są już wyciągniete z ziemi. Każdy kto chce coś jeszcze niech napisze mi prywantną wiadomosc z danymi do wysyłki ja odpowiem danymi do płatności. 

Pozdrawiam,

Edytowane przez Bodzio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć zostały jeszcze takie chmiele:

Herkules:5szt

Sybilla:2szt

Cena 10 zł za sztobra plus 15 zł za przesyłkę. Robie promocję jak ktoś zamówi ode mnie 4 sztobry to dostanie wszystkie które zostały :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta