Skocz do zawartości

02.06.2018 I Spotkanie piwowarów domowych w Gryfowie Śląskim


kaczorro

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na I warsztaty piwowarskie w Gryfowie Śląskim, które odbędą się podczas Kwisonaliów w dniu 02.06.2018r .  Startujemy o 13.00 przy scenie (mamy wyznaczoną strefę)w zamian za 15 butelek piwa przewidziane są pamiątkowe kufle i dobra zabawa(może jeszcze coś załatwię, wszystko zależy od sponsorów). O 15.00 wchodzą do naszej strefy ludzie z Kwisonaliów. Oprócz warsztatów w sobotę odbywa się bieg na 10km i 21km oraz biegi dla dzieci, w niedzielę cross rowerowy na 21km i 42km i również wyścigi dla dzieci. Do tego koncerty i wiele innych atrakcji.

Będą browary rzemieślnicze :

Browar Świdnica

Browar Miedzianka

Browar Dolina BoBru

Dr brew

Edytowane przez kaczorro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2018 o 06:54, kaczorro napisał:

Zapraszam na I warsztaty piwowarskie w Gryfowie Śląskim, które odbędą się podczas Kwisonaliów w dniu 02.06.2018r .  Startujemy o 13.00 przy scenie (mamy wyznaczoną strefę)w zamian za 15 butelek piwa przewidziane są pamiątkowe kufle i dobra zabawa(może jeszcze coś załatwię, wszystko zależy od sponsorów). O 15.00 wchodzą do naszej strefy ludzie z Kwisonaliów. Oprócz warsztatów w sobotę odbywa się bieg na 10km i 21km oraz biegi dla dzieci, w niedzielę cross rowerowy na 21km i 42km i również wyścigi dla dzieci. Do tego koncerty i wiele innych atrakcji.

Będą browary rzemieślnicze :

Browar Świdnica

Browar Miedzianka

Browar Dolina BoBru

Dr brew

wczoraj zebrał się komitet organizacyjny i wiem już jakie zespoły wystąpią:

ok. 18.00 Trzy Korony (piosenki K. Klenczona)

ok. 20.00 ZEUS

ok. 21.45 POKAHONTAZ

Do tego stoiska z wyrobami Rzemieślniczymi - Mydła, sery, chleby, i inne rękodzieła

ZAPRASZAMY !!!!

Edytowane przez kaczorro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tauruss napisał:

Jak wygląda sprawa zapisów itd. ?

Na razie wpisujcie się na forum, kto by chciał się wystawić. Dzisiaj mam rozmowę ze sponsorami. Będę negocjować sprawę noclegów (na pewno uda się dofinansować lub przy dobrych wiatrach, całkowicie Wam to opłacę). Impreza powolutku się nakręca i nabiera coraz to większych rumieńców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wpisujcie się na forum, kto by chciał się wystawić. Dzisiaj mam rozmowę ze sponsorami. Będę negocjować sprawę noclegów (na pewno uda się dofinansować lub przy dobrych wiatrach, całkowicie Wam to opłacę). Impreza powolutku się nakręca i nabiera coraz to większych rumieńców.
Spoko, ja już nocleg sobie zarezerwowałem, więc jak nic będzie jakiegoś zawału to będę obecny.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tauruss napisał:

A poza degustacja jakieś dodatkowe atrakcje planujesz, w stylu pokazu warzenia?

Tak. Planuję zrobić warkę pokazową na swoim 100l sprzęcie. Będzie relacja na żywo na scenie przeplatana z konkursem kulinarnym "Smaki Kwisy"

 Piwowarzy domowi spotykają się o 13.00 w specjalnie wyznaczonym namiocie ludzie przychodzą o 15.00 do nas na "pokaz".

Na bieżąco będę podawał szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zostało coraz mniej czasu. Na razie walczyłem z rzemieślnikami i sponsorami.

Nocleg za 15 piw free !!!!!!! Mam siedem miejsc STACJA NAD KWISĄ W GRYFOWIE ŚLĄSKIM. Proszę o wpisy kto będzie i czy che nocleg. Do tego daję pamiątkowe szkło z tej imprezy.

Muszę ustalić strategię stoisk!!!! czekam do wtorku 30.05.2018. potem zamykam listę !!!

Edytowane przez kaczorro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało coraz mniej czasu. Na razie walczyłem z rzemieślnikami i sponsorami.
Nocleg za 15 piw free !!!!!!! Mam siedem miejsc STACJA NAD KWISĄ W GRYFOWIE ŚLĄSKIM. Proszę o wpisy kto będzie i czy che nocleg. Do tego daję pamiątkowe szkło z tej imprezy.
Muszę ustalić strategię stoisk!!!! czekam do wtorku 30.05.2018. potem zamykam listę !!!
Browar Tauruss w gotowości :) bez noclegu.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.