Skocz do zawartości

Szafka na fermentor - DIY


Zbyszek T

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tak chciałem się pochwalić - jakiś czas temu zrobiłem taką szafkę na fermentor. Nie mam piwnicy, miejsca na składowanie, także jest to wynik kompromisu z LP ;) Na dole skrzynka na ziemniaki, w środku fermentor, na górze kawiatek :( Zajmuje tyle miejsca co wcześniej sama skrzynka :)

W tym fermentorze zacieram i fermentuje. Puki co musi wystarczyć :)

Edytowane przez Zbyszek T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Tak chciałem się pochwalić - jakiś czas temu zrobiłem taką szafkę na fermentor. Nie mam piwnicy, miejsca na składowanie, także jest to wynik kompromisu z LP ;) Na dole skrzynka na ziemniaki, w środku fermentor, na górze kawiatek :( Zajmuje tyle miejsca co wcześniej sama skrzynka :)

W tym fermentorze zacieram i fermentuje. Puki co musi wystarczyć :)

Ładne ci wyszło, ale małe bardzo :)

 

Gdzie półki na pozostałe co najmniej 4 fermentatory :)

 

U mnie 5 prawie zawsze pełnych stoi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kranik możesz przekręcić i wsunąć fermentor głębiej ;)

To wiem, ale akurat zlewałem z fermentora piwo i tak zostało :(

 

 

A co do ilości fermentorów - jak się nie ma co się lubi... Mieszkanie 50 m2, bez piwnicy, 3 osoby - naprawde nie jest prosto w ogóle jakieś rozsądne miejsce na taki baniak skombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kranik możesz przekręcić i wsunąć fermentor głębiej ;)

To wiem' date=' ale akurat zlewałem z fermentora piwo i tak zostało :(

 

 

A co do ilości fermentorów - jak się nie ma co się lubi... Mieszkanie 50 m2, bez piwnicy, 3 osoby - naprawde nie jest prosto w ogóle jakieś rozsądne miejsce na taki baniak skombinować.[/quote']

Się chłopie nie przejmuj tymi mądralami co tam mają jakieś kilka zalanych fermentorków i się cieszą że mają full :) Ja zawsze podziwiam ludzi którzy nie mają super warunków a warzą mimo przeciwności. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się chłopie nie przejmuj tymi mądralami co tam mają jakieś kilka zalanych fermentorków i się cieszą że mają full ;) Ja zawsze podziwiam ludzi którzy nie mają super warunków a warzą mimo przeciwności. :(

Nie słuchaj go :)

 

Miejsce dla piwowarstwa musisz jakoś wygospodarować, zaraz dojdą ci skrzynki z butelkami, fermentatory z czasem same się mnożą i musi miejsca starczyć.

Ja warzę w małej, wydzielonej części garażu i się jeszcze jakoś mieszczę.

 

Telewizor można wywalić, ale miejsce na piwo musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się chłopie nie przejmuj tymi mądralami co tam mają jakieś kilka zalanych fermentorków i się cieszą że mają full ;) Ja zawsze podziwiam ludzi którzy nie mają super warunków a warzą mimo przeciwności. :(

Nie słuchaj go :)

 

Miejsce dla piwowarstwa musisz jakoś wygospodarować' date=' zaraz dojdą ci skrzynki z butelkami, fermentatory z czasem same się mnożą i musi miejsca starczyć.

Ja warzę w małej, wydzielonej części garażu i się jeszcze jakoś mieszczę.

 

Telewizor można wywalić, ale miejsce na piwo musi być :)[/quote']

Garażu też nie mam :) W jednym pokoju mój brat, w drugim ja z narzeczoną :) hm... w sumie jakbym jej się pozbył, to więcej miejsca by bylo :)

 

A pod stołem w kuchni 2 skrzynki piwa, reszta w butelkach na górnych szafkach w kuchni. Na pierwszy rzut oka - melina :)

 

A ile przyjaciół mi przybyło, odkąd się okazało, że dobre piwo robie :)

Edytowane przez Zbyszek T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.