Skocz do zawartości

Tytuł Domowego Piwowara Roku


pioturek

Rekomendowane odpowiedzi

Skład jury na Karpackim Jarmarku Piwnym:

Seweryn Szwyd (Kurier Podkarpacki), Krystyna Grandowaka (Fundacja im. Jerzego Janickiego), Grzegorz Jodłowski (BA), Adrian Weimer (Echo Bieszczad), Zbigniew Sawiński (Wójt Gminy Solina), Jakub Jajkiewicz (Stowarzyszenie Pro Carpathia), Krzysztof Rokosz (Dziennik SuperNowości), Ziemowit Fałat (BA).

Do Bractwa należy decyzja, co z taką mieszaną fachowo-konsumencką komisją zrobić.

Jeśli wycofali poprzednie wyniki to znaczy że zaakceptowali jury i konkurs zaliczą do PR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skład jury na Karpackim Jarmarku Piwnym:

Seweryn Szwyd (Kurier Podkarpacki), Krystyna Grandowaka (Fundacja im. Jerzego Janickiego), Grzegorz Jodłowski (BA), Adrian Weimer (Echo Bieszczad), Zbigniew Sawiński (Wójt Gminy Solina), Jakub Jajkiewicz (Stowarzyszenie Pro Carpathia), Krzysztof Rokosz (Dziennik SuperNowości), Ziemowit Fałat (BA).

Do Bractwa należy decyzja, co z taką mieszaną fachowo-konsumencką komisją zrobić.

 

Mnie się wydawało, że BP właśnie uznało, że zbyt duża część komisji ( przypuszczam, że 75%) nie gwarantuje fachowego składu. Czyli konkurs został uznany za bardziej konsumencki niż fachowy.

Bractwo całkiem podobną komisję konsumencką punktowało w Częstochowie, więc dlaczego teraz też miałoby nie punktować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę obalimy jeszcze Pomorski i w sumie skończy się tym, że konkursy są beeeeeeee.

Idźmy dalej

Lista konkursów:

1. I Konkursu o Puchar Piwo.org - Moim zdaniem profesjonalne

2. Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie - Pełna profeska

3. I Częstochowski Konkurs Piw Domowych (komisja branżowa) Myślę że wiedza dużo o piwie

4. I Częstochowski Konkurs Piw Domowych (komisja konsumencka) - konsumenckie - może przejdzie

5. Festiwal Piwowarów 2010 - Jestem przekonany że profesjonalne

6. IV Pomorski Konkurs Piw Domowych im. Sławomira Pahlke - konsumenckie - może przejdzie

7. IV Grodziski Konkurs Piw Domowych - Prawie jak Grodzisz - nie maja papierów na ocenianie ale o Piwie Grodziskim wiedzą wszystko o mogą godzinami o tym mówić !!!

8. II Poznański Konkurs Piw Domowych - moim zdaniem bardzo profesjonalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu potrzebny jest współczynnik "profesjonalności" coś jak w skokach narciarskich /siła wiatru, belka startowa razy numer buta/ :beer:

nikt nie wie o co chodzi a tłumy dobrze się bawią :cool:

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę obalimy jeszcze Pomorski i w sumie skończy się tym' date=' że konkursy są beeeeeeee.[/quote']

Idźmy dalej

Lista konkursów:

1. I Konkursu o Puchar Piwo.org - Moim zdaniem profesjonalne

2. Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie - Pełna profeska

3. I Częstochowski Konkurs Piw Domowych (komisja branżowa) Myślę że wiedza dużo o piwie

4. I Częstochowski Konkurs Piw Domowych (komisja konsumencka) - konsumenckie - może przejdzie

5. Festiwal Piwowarów 2010 - Jestem przekonany że profesjonalne

6. IV Pomorski Konkurs Piw Domowych im. Sławomira Pahlke - konsumenckie - może przejdzie

7. IV Grodziski Konkurs Piw Domowych - Prawie jak Grodzisz - nie maja papierów na ocenianie ale o Piwie Grodziskim wiedzą wszystko o mogą godzinami o tym mówić !!!

8. II Poznański Konkurs Piw Domowych - moim zdaniem bardzo profesjonalne

Bractwo Piwne ma więc dwa wyjścia:

- albo zaakceptuje tylko konkursy z komisją fachową (tak jak jest w regulaminie)

- albo zaakceptuje wszystkie konkursy włącznie z Karpackim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres można podać. Jakaś odległa leśniczówka w moich lasach. Nikt nie trafi :cool:

 

Anteks, przyjedziesz i się zrobi konkurs. :beer:

Mogę się podjąć "degustacji" jak by trzeba było, Jacek, jakiś karpik na zagryche i można zaczynać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoja drogą to chyba Ziemek ma nowego laptopa i nie mogą się doprosić wyników' date=' że tak to długo trwa :beer:[/quote']

a może jeszcze odpoczywa po oblewaniu GC 2010

Ja wszystko rozumiem, ale o tej porze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bractwo Piwne ma więc dwa wyjścia:

- albo zaakceptuje tylko konkursy z komisją fachową (tak jak jest w regulaminie)

- albo zaakceptuje wszystkie konkursy włącznie z Karpackim

Skitof, przecież admiro (jest w BP) napisał, że wyniki się liczą i tylko czekają na pozostałe 2 miejsca. IMO skoro Dagome nie zdobył w Solinie dwóch czwartych miejsc, to wygrała dori. Koniec pieśni. No ale chodzi też o kolejność pierwszej piątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.