Skocz do zawartości

Tytuł Domowego Piwowara Roku


pioturek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak mam to chętnie wysyłam. I choć nic nie wygrywam to cieszy mnie ta rewalizacja.

 

Jeśli chodzi o te 8 kategori to jest bardzo dużo, więc Dori będzie musiała się postarać by utrzymać a może i spaść poza piątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jak mam to chętnie wysyłam. I choć nic nie wygrywam to cieszy mnie ta rewalizacja.

 

Jeśli chodzi o te 8 kategori to jest bardzo dużo, więc Dori będzie musiała się postarać by utrzymać a może i spaść poza piątkę.

I co myślisz, że ktoś wygra w 8 kategoriach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mam to chętnie wysyłam. I choć nic nie wygrywam to cieszy mnie ta rewalizacja.

 

Jeśli chodzi o te 8 kategori to jest bardzo dużo' date=' więc Dori będzie musiała się postarać by utrzymać a może i spaść poza piątkę.[/quote']

I co myślisz, że ktoś wygra w 8 kategoriach?

Nikt nie wygra przecież 8 kategorii (nawet było paru śmiałków na żywieckim konkursie i nie dali rady :)).

A kto wygra-najlepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak jest' date=' że rozkład stylów na konkursach determinuje harmonogramy warzenia niektórych piwowarów.[/quote']

Sugerujesz, że powstała grupa piwowarów-niewolników? :)

Nie. Zresztą nie widzę w tym nic zdrożnego. Poszerza to na pewno horyzonty piwowarskie. Jakbym miał możliwości, to też bym się starał warzyć pod konkursy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 8 kategorii w 3 konkursach' date=' więc wszystko jest możliwe :)[/quote']

To ja nie wiedziałem, że Wy tak na wyścigi. Dojdzie jeszcze do tego, że niektórzy będą warzyć tylko pod kontem konkursów. :)

Ja zapewniam, że Grodziskiego nie uwarzę, bo nie lubię :/

Gdyby w przyszłym roku była znów kategoria Wee-Heavy w jakimś konkursie to zapewniam, że warzyć nie będę, bo mimo, że moje piwo zajęło V miejsce z Żywcu jak dla mnie jest niepijalne. Tak więc warzę to co lubię, bądź to co wydaje mi się, że powinno mi smakować. Jeśli pojawia się jakaś nowa kategoria to zawsze jest to jakieś wyzwanie, zmusza do wysiłku, poszukania informacji o danym stylu, opracowania receptury. Piwowarsko dzięki temu na pewno się rozwijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No każdy to chyba nie. :) No chyba, że masz na myśli każdego z tej 5-tki.

Mam na myśli pierwszą piątkę, chociaż jeszcze parę osób z pierwszej dziesiątki też może powalczyć :)

Pierwsza osoba ma 15, a dziesiąta 7 punktów.

 

Czy kolejność w pierwszej piątce jest podana alfabetycznie, czy tylko tak wyszło? :/

 

Jeszcze 8 kategorii w 3 konkursach, więc wszystko jest możliwe :/

Tak wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 8 kategorii w 3 konkursach' date=' więc wszystko jest możliwe :)[/quote']

To ja nie wiedziałem, że Wy tak na wyścigi. Dojdzie jeszcze do tego, że niektórzy będą warzyć tylko pod kątem konkursów. :)

Ja przyznam, w tym roku większość piw zrobiłem pod kątem konkursów :/.

Myślę że ma to samo zalety:

+ jest jakiś plan na sezon piwowarski

+ czemu nie spróbować stylów konkursowych, a robić jakieś całkowicie inne

+ jak piwo się uda można wysłać i dostać metryczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co myślisz, że ktoś wygra w 8 kategoriach?

myślisz że to nie możliwe ? Jestem pewny że kilka osób z tego forum wyśle piwa we wszystkich kategoriach i to po 2 szt w każdej kategorii . W Pomorskim konkursie sie wszystko wyjasni , czy panele są wyrocznią ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

I jak wygląda ranking? Wydaje się, że już konkursów więcej nie będzie więc chętnie poznamy Domowego Piwowara Roku 2010. Ciekaw jestem kto wygrał czy Dori czy Dagome, który zdobył trzecie miejsce w kategorii Tripel.

Czekam na info z niecierpliwością. :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista konkursów:

1. I Konkursu o Puchar Piwo.org

2. Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie

3. I Częstochowski Konkurs Piw Domowych (komisja branżowa)

4. I Częstochowski Konkurs Piw Domowych (komisja konsumencka)

5. Festiwal Piwowarów 2010

6. IV Pomorski Konkurs Piw Domowych im. Sławomira Pahlke

7. IV Grodziski Konkurs Piw Domowych - Prawie jak Grodzisz

8. II Poznański Konkurs Piw Domowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.