Skocz do zawartości

Tytuł Domowego Piwowara Roku


pioturek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulacje Czesław :okey:

 

Mam pytanie do organizatorów - dlaczego Karpacki Konkurs Piw domowych nie był wzięty pod uwagę?

Faktycznie podczas sumowania punktów pominięty został Karpacki Konkurs Piw Domowych.

Nasz błąd.

Przepraszamy.

Tym samym artykuł na stronach Bractwa Piwnego został usunięty a ostateczne wyniki zostaną podane niebawem.

Proszę o cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie były poprzednie wyniki ( zostały usunięte zanim zerknąłem ), ale jak można było zapomnieć o jednym konkursie , tym bardziej że kilka postów wcześniej ( przez organizatora? )podana była lista bez tego ?

Były gratulacje dla Dagome a tu kicha , chyba będzie zmiana Piwowara Roku :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to co to za konkurs? Bo mi chyba umknął.

http://browamator.pl/szczegoly.php?grupa_p=7&przedm=9219288

No to dori zostaje Piwowarem Roku, a Bractwo Piwne musi zjeść tę żabę. Wstyd, ale każdemu się może zdarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to co to za konkurs? Bo mi chyba umknął.

http://browamator.pl/szczegoly.php?grupa_p=7&przedm=9219288

No to dori zostaje Piwowarem Roku' date=' a Bractwo Piwne musi zjeść tę żabę. Wstyd, ale każdemu się może zdarzyć.[/quote']

Nie byłbym taki pewny. Może tu mieć zastosowanie paragraf 7 regulaminu nagrody (patrz pierwsza strona w wątku) - i wtedy wyniki konkursu w Solinie nie byłyby wliczane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewny. Może tu mieć zastosowanie paragraf 7 regulaminu nagrody (patrz pierwsza strona w wątku) - i wtedy wyniki konkursu w Solinie nie byłyby wliczane.

Jak nie wliczane jak poprzednie wyniki anulowano , bo zapomniano o Solinie ?

moim zdaniem WTOPA ROKU !

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dori zostaje Piwowarem Roku' date=' a Bractwo Piwne musi zjeść tę żabę. Wstyd, ale każdemu się może zdarzyć.[/quote']

Nie byłbym taki pewny. Może tu mieć zastosowanie paragraf 7 regulaminu nagrody (patrz pierwsza strona w wątku) - i wtedy wyniki konkursu w Solinie nie byłyby wliczane.

Jeżeli dobrze kojarzę to ten paragraf mówi o "nadzorze", a ten miał miejsce w osobie Ziemka Fałata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewny. Może tu mieć zastosowanie paragraf 7 regulaminu nagrody (patrz pierwsza strona w wątku) - i wtedy wyniki konkursu w Solinie nie byłyby wliczane.

Jak nie wliczane jak ' date=' poprzednie wyniki anulowano bo zapomniano o Solinie ?

moim zdaniem WTOPA ROKU ![/quote']

Jak nie zrobią będzie źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zrobią będzie źle.

Będzie zgodnie z regulaminem, oczywiście będą wliczone wyniki Karpackiego Konkursu Piw Domowych.

Bractwo kontaktuje się z Ziemkiem w sprawie informacji o miejscach 4 i 5 (punktowanych), zaraz po tym wyniki będą zaktualizowane.

 

Dorobek punktowy czołowych piwowarów jest bardzo zbliżony dlatego wyniki Karpackiego Konkursu oczywiście będą miały na niego wpływ.

 

 

Jak to mówią "pierwsze koty za płoty", pozostaje posypać głowę popiołem i trzy razy sprawdzić na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje że nikt w sylwestra nie zorganizuje konkursu bo znowu był by problem :beer:

Się Andrzeju nie przejmuj i tak jesteś debeściak :okey: Tak swoją drogą to lekka wiocha z tymi wynikami, typowy brak profeski, ale w przyszłym roku będzie lepiej :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się trochę dzisiaj działo :beer:

 

Wygląda na to, że będę najkrócej urzędującym piwowarem roku w historii! :okey:

 

Bractwo trochę namieszało, ale bez urazy.

 

Z tytułem, czy bez ze swoich tegorocznych wyników i tak jestem bardzo zadowolony, tym bardziej, że brałem udział tylko w czterech konkursach.

 

Serdecznie gratuluję dla Doroty! Grand Championa i Piwowarki Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się trochę dzisiaj działo :beer:

 

Wygląda na to, że będę najkrócej urzędującym piwowarem roku w historii! :okey:

 

Bractwo trochę namieszało, ale bez urazy.

 

Z tytułem, czy bez ze swoich tegorocznych wyników i tak jestem bardzo zadowolony, tym bardziej, że brałem udział tylko w czterech konkursach.

 

Serdecznie gratuluję dla Doroty! Grand Championa i Piwowarki Roku!

Z tymi gratulacjami to bym się wstrzymał , jeszcze się rok nie skończył :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi gratulacjami to bym się wstrzymał ' date=' jeszcze się rok nie skończył :beer:[/quote']

Czy masz jeszcze w planach tego roczny konkurs? :okey:

Nigdy nic nie wiadomo :rolleyes:

§ 2.

 

Tytuł DOMOWY PIWOWAR ROKU otrzymuje polski piwowar, którego piwa wystawione w konkursach piw domowych odbywających się w Polsce i obejmujących dany rok kalendarzowy, zdobędą największą ilość ?dużych? punktów.

Rok kalendarzowy się nie skończył , może ktoś się zdecyduje i znowu będzie kicha :beer:

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład jury na Karpackim Jarmarku Piwnym:

Seweryn Szwyd (Kurier Podkarpacki), Krystyna Grandowaka (Fundacja im. Jerzego Janickiego), Grzegorz Jodłowski (BA), Adrian Weimer (Echo Bieszczad), Zbigniew Sawiński (Wójt Gminy Solina), Jakub Jajkiewicz (Stowarzyszenie Pro Carpathia), Krzysztof Rokosz (Dziennik SuperNowości), Ziemowit Fałat (BA).

Do Bractwa należy decyzja, co z taką mieszaną fachowo-konsumencką komisją zrobić.

 

Mnie się wydawało, że BP właśnie uznało, że zbyt duża część komisji ( przypuszczam, że 75%) nie gwarantuje fachowego składu. Czyli konkurs został uznany za bardziej konsumencki niż fachowy.

Edytowane przez skitof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.