Skocz do zawartości

12 maja 2018 - "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie, spotkanie wiosenne


rubezahl

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na kolejną edycję naszych spotkań -12 maja 2018.

 

Niestety - miejsca noclegowe już pozajmowane.

 

Oczywiście: jeśli ktoś ma niedaleko (i najlepiej kierowcę ;)  ) może przyjechać, porozmawiać, pokosztować piwa, pochwalić się swoim i/lub też domowymi smakołykami.

 

Plan: jak zwykle rozwojowy. Wystartujemy o 14-tej (warzenie dla publiki, degustacje, powstanie co najmniej jeden serek, pewnie chleb oraz inne cuda typu: mydła, kremy... 

 

Jeżeli będzie zapotrzebowanie na taką zabawę, zorganizujemy "konkurs" na piwo spotkania: 

- dowolne piwo, ekstrakt obojętny, może być z przyprawami, owocami itd.

Zabieramy po 4 butelki 0,5 l (lub 2 l w innych opakowaniach).

 

Wieczorem ognisko (bywało, że zabawa przy nim była do wschodu słońca :drinks:).

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykujcie gardła (i nie tylko z rana) witchili  będzie - nie koniecznie na konkurs - w tym roku nie startuje w konkursie, STARA AWRUK masz "szanse" :naughty: - ale startuje JERMINKA ze Swoim piwem !!! nawarzyła więc niech pije, a że nie może bo (karmi - może tylko wypić) to zajmę się obowiązkami :drinks: jak mówi Irmina z miłą chęcią.

A Na marginesie zostało ...

55,7 dnia = 1338 godzin = 80280 minut = 4816800 sekund

DO ZOBACZENIA ZA(patrz wyżej)!!!:drinks:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kaczorro napisał:

Szykujcie gardła (i nie tylko z rana) witchili  będzie - nie koniecznie na konkurs - w tym roku nie startuje w konkursie, STARA AWRUK masz "szanse" :naughty: - ale startuje JERMINKA ze Swoim piwem !!! nawarzyła więc niech pije, a że nie może bo (karmi - może tylko wypić) to zajmę się obowiązkami :drinks: jak mówi Irmina z miłą chęcią.

 

 

Widzę, że dalej ciągniesz temat OSTRYCH piw. Spróbuję, ale mały łyczek ;) Jak znajdę czas aby uwarzyć to szanse będą :)Tak czy inaczej widzimy się 12 maja! Mam nadzieję zabrać browar w pełnym składzie. pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2018 o 12:14, rubezahl napisał:

Zabieramy po 4 butelki 0,5 l (lub 2 l w innych opakowaniach).

 

rozumiem, że 4 butelki 0,5 lub 2 l ale całość to musi być jeden rodzaj piwa:D może przyjadę dowiedzieć się trochę jako nowicjusz od bardziej doświadczonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2018 o 12:14, rubezahl napisał:

Jeżeli będzie zapotrzebowanie na taką zabawę, zorganizujemy "konkurs"...

Jak widać zapotrzebowanie jest, także pewnie się odbędzie.

 

Dnia 18.03.2018 o 16:57, wws1981 napisał:

aaaa ewentualnie może być w fermentatorze? :-P

Możesz dostarczyć nawet w kapeluszu - o ile przygotowujący próbki zgodzą się z tego nalewać ;) 

 

Dnia 18.03.2018 o 23:48, krzysiek9999 napisał:

O! Takie opisy kategorii konkursowych lubię najbardziej :okey:

Znasz moje podejście do trzymania się stylu, widełek itd.

 

Dnia 19.03.2018 o 20:25, kaczorro napisał:

ale startuje JERMINKA ze Swoim piwem !!!

:okey: 

 

Dnia 20.03.2018 o 08:32, noxny napisał:

rozumiem, że 4 butelki 0,5 lub 2 l ale całość to musi być jeden rodzaj piwa

Jeden.

 

W mniej prestiżowych konkursach, można dla tej samej kategorii dostarczać butelki z różnymi piwami, tutaj tak się nie da!

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możecie mnie zabić. Kumpel (hi hi) dziś dostarczyl mi zaproszenie na ślub córki w/w terminie. Sory ale przyjażń ważniejsza. Musztarde dostarczę, jak zwykle będzie u Oli. Kocham was JURUŚ.

Edytowane przez quhcik
błedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.04.2018 o 21:04, quhcik napisał:

Możecie mnie zabić. Kumpel (hi hi) dziś dostarczyl mi zaproszenie na ślub córki w/w terminie. Sory ale przyjażń ważniejsza. Musztarde dostarczę, jak zwykle będzie u Oli. Kocham was JURUŚ.

Dobra, dobra :P - znowu ślub, urodziny, komunia czy coś. Byś jakąś nową wymówkę znalazł ;)

 

Dobrej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na I warsztaty piwowarskie w Gryfowie Śląskim, które odbędą się podczas Kwisonalji w dniu 02.06.2018r .  Startujemy o 13.00 przy scenie (mamy wyznaczoną strefę)w zamian za 15 butelek piwa przewidziane są pamiątkowe kufle i dobra zabawa(może jeszcze coś załatwię, wszystko zależy od sponsorów). O 15.00 wchodzą do naszej strefy ludzie z Kwisonalji. Oprócz warsztatów w sobotę odbywa się bieg na 10km i 21km oraz biegi dla dzieci, w niedzielę cross rowerowy na 21km i 42km i również wyścigi dla dzieci. Do tego koncerty i wiele innych atrakcji.

Będą browary rzemieślnicze :

Browar Świdnica

Browar Miedzianka

Browar Dolina BoBru

Dr brew

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.04.2018 o 21:04, quhcik napisał:

Możecie mnie zabić. Kumpel (hi hi) dziś dostarczyl mi zaproszenie na ślub córki w/w terminie. Sory ale przyjażń ważniejsza. Musztarde dostarczę, jak zwykle będzie u Oli. Kocham was JURUŚ.

Juruś to był tylko kolejny smutny sen, obudź się i już będziesz z nami.

Po co zaraz zabijać:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
20 godzin temu, krzysiek9999 napisał:

Będzie ktoś brzdąkał na gitarze? Jurusia nie będzie, ale może ktoś coś..

Z tym to chyba słabo :thumbdown:

Jest jeszcze trochę czasu, trzeba wyznaczyć! ochotnika, żeby się nauczył (podobno Fcale niee takie to trudne).

 

Nooo wwięc:

... z wielu chętnych, wybrana zoostaałaaaa - Marta! :drinks:

Gratulacje! ... i czekamy na koncert.

 

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.