Skocz do zawartości

V Międzynarodowy KPD w Chorzowie


wena

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwny ten konkurs trochę. Pierwszy raz widzę żeby najlepszym piwem konkursowym było coś trochę lepszego niż poprawne. Najwidoczniej musiało być wyjątkowe i mega dobre... gratulacje dla zwycięzcy oraz innych, którzy staneli na pudle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że komisja oceniająca desitkę kosiła okrutnie, a zwycięzca tej kategorii nie został należycie doceniony. No chyba, że sędziowie wybierający Grand Prix po prostu uwielbiają lagery  pilsiki :D

@bart3q Słuszna uwaga, wyjątkowo nietrafiony skrót myślowy w sytuacji, gdzie połowa kategorii to dolniaki :P

Edytowane przez NervGal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2018 o 21:58, krfk napisał:

 


Metryczki eliminacyjne zostaną rozesłane przed końcem tygodnia, finałowe są w trakcie opracowania.

Czy metryczki eliminacyjne zostały już wysłane? Do mnie nie dotarła :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak zawsze. Paczki spakowane jutro kurierzy mają odebrać. Myślę, że w środę - czwartek zwycięzcy powinni otrzymać swoje nagrody. Wszyscy na pudle dostaną dyplomy, statuetki, słód Vikinga, chmiele z Powiśla SJ. Dodatkowo za pierwsze miejsca są powerbanki zafundowane przez firmę DEVCOM z Katowic.

Silesia Bier Majster - Robert Pawlik  będzie warzył piwo Desitka w Browarze Zamkowym w Cieszynie. Premiera piwa będzie za rok na następnej imprezie w Skansenie w Chorzowie. Ponadto dostanie paletę nowych butelek ufundowaną przez firmę sloje.pl - dostawca butelek do browarów rzemieślniczych.

Metryczki są w trakcie przygotowania lub może już częściowo wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2018 o 15:08, SzwagierCiastka napisał:

Czy wszystkie metryczki zostały już wysłane? Ja swojej do tej pory nie otrzymałem.

Chciałbym dowiedzieć się czemu moje piwo dostało tak dużo albo tak mało punktów co było tak lub nie tak.

Do drugiego miejsca brakło mi tylko albo aż 3 punktów.

Jak pisze kolega metryczka  jeszcze nie dotarła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, wena napisał:

Niestety jest kolega, którego kurier nie znalazł - nie chciało mu się zatelefonować pod podany nr. Napisał, że odbiorca odmówił przyjęcia paczki. Coraz mniej lubię UPS. 

Dlatego wole paczki odbierać w paczko macie u nas jest ich dużo.Przychodzi SMS  podjeżdżam odbieram i nie jestem uzależniony od kuriera a z mojego doświadczenia to im się nigdy nie chce dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ireneuszj69 napisał:

Dlatego wole paczki odbierać w paczko macie u nas jest ich dużo.Przychodzi SMS  podjeżdżam odbieram i nie jestem uzależniony od kuriera a z mojego doświadczenia to im się nigdy nie chce dzwonić.

W tym konkursie organizator pojechał po bandzie. Akurat byłem za granicą i zaczęła do mnie odbijać się firma kurierska z pytaniem gdzie zostawić przesyłkę. Na szczęście sąsiad odebrał. Proponuję wcześniej wysłać maila gdzie wysłać paczkę, nie powinno być problemu. Co do metryczek, sędziowie byli oszczedni w słowach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Oskkar napisał:

W tym konkursie organizator pojechał po bandzie. Akurat byłem za granicą i zaczęła do mnie odbijać się firma kurierska z pytaniem gdzie zostawić przesyłkę. Na szczęście sąsiad odebrał. Proponuję wcześniej wysłać maila gdzie wysłać paczkę, nie powinno być problemu. Co do metryczek, sędziowie byli oszczedni w słowach.  

Chyba coś się Tobie...  Zaznaczyłeś na formularzu w uwagach żeby nie wysyłali paczki do Ciebie pod koniec lipca bi jesteś za granicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, anteks napisał:

Chyba coś się Tobie...  Zaznaczyłeś na formularzu w uwagach żeby nie wysyłali paczki do Ciebie pod koniec lipca bi jesteś za granicą?

Chyba coś się Tobie. ...pomyliło. Zdaje się, że mieliśmy inne formularze zgłoszeniowe. W formularzu V MKPD nie było punktu "uwagi". Jak wcześniej napisałem wystarczyło wysłać maila, zwłaszcza że jest okres urlopowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oskkar - Bardzo się cieszę za uwagi przynajmniej masz większą aktywność na forum. Trudno w formularzu ująć wszystkie uwagi. W następnym roku napiszę w formularzu w jakich dniach kto jest w domu, jakie  ma plany urlopowe i w jakich godzinach jest w pracy.. Będzie musiało się zgrać z wszystkimi odbiorcami paczek.

A tak na prawdę cieszę się, że otrzymałeś paczkę, bo wysłałem ich dużo, a tylko jako drugi potwierdziłeś otrzymanie przesyłki.

Co do konkursu w roku przyszłym bardzo się zastanawiam czy będę go organizował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, wena napisał:

@Oskkar - Bardzo się cieszę za uwagi przynajmniej masz większą aktywność na forum. Trudno w formularzu ująć wszystkie uwagi. W następnym roku napiszę w formularzu w jakich dniach kto jest w domu, jakie  ma plany urlopowe i w jakich godzinach jest w pracy.. Będzie musiało się zgrać z wszystkimi odbiorcami paczek.

A tak na prawdę cieszę się, że otrzymałeś paczkę, bo wysłałem ich dużo, a tylko jako drugi potwierdziłeś otrzymanie przesyłki.

Co do konkursu w roku przyszłym bardzo się zastanawiam czy będę go organizował .

Wena, nie bierz mojej uwagi zbyt osobiście, chciałem zwrócić uwagę na problem, który może wystąpić w wakacje. Pamiętam z Łódzkiego KPD jak organizator rozsyłał maile ws nagród. Niestety dostarczenie nagród było niesamowicie rozciągnięte w czasie. U Ciebie wszystko odbyło się błyskawicznie co uważam za plus. Rodzaj nagród również na plus. Chętnie wezmę udział za rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, 3 tygodnie od ogłoszenia wyników i większość otrzymała nagrody a i tak psioczenie. Ja nie otrzymałem jeszcze wszystkich nagród z jednego konkursu, który odbył się w maju


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2018 o 14:26, Oskkar napisał:

Chyba coś się Tobie. ...pomyliło. Zdaje się, że mieliśmy inne formularze zgłoszeniowe. W formularzu V MKPD nie było punktu "uwagi". Jak wcześniej napisałem wystarczyło wysłać maila, zwłaszcza że jest okres urlopowy. 

Wystarczyło wysłać maila, zwłaszcza że jechałeś na urlop :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.