Skocz do zawartości

Forum pspd.org


Veniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy ktoś mógłby mnie nakierować jak zarejestrować się na forum pspd.org? 

Link do rejestracjina stronie jest niepelny (https://pspd.org.pl/rejestracja/). 

Jestem członkiem pspd ale nie mogę się zarejestrować. Bardzo mi zależy na czasie ponieważ chciałem wysłać na konkurs Grand Champion na Węgrzech.

Ewentualnie czy ktoś mógłby mi przekleić informację z linku: https://forum.pspd.org.pl/viewtopic.php?f=2&t=1645

 

Jeżeli jest to niezgodne z regulaminem to z góry przepraszam. Ewentualnie proszę od kogoś info na priv. Czas ucieka... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z linku:

 

Przypominam o wysyłce piw na Białą Vranę. Termin do 21.02.2018
Przypominam również o wysyłce piw do Budapesztu. Piwa przyjmuję do 21.02.2018 u mnie w domu lub w sklepie Centrum Warzenia Piwa Domowego ul. 3 maja w Chorzowie. Rejestracja już działa. Najważniejsze, że jeden piwowar może wysłać tylko jedno piwo w danym stylu.

Konkurs odbędzie się 17 marca.

Rejestracja odbywać się będzie na stronie competition.elsosor.hu . Zostaniemy poinformowani jak rejestracja zostanie otwarta.

Rejestracja odbywać się będzie do 4 marca, ale jeżeli liczba zgłoszonych piw przekroczy 300 to rejestracja zostanie zakończona wcześniej.

Piwa należy dostarczać od 4 do 15 marca. Opłata rejestracyjna może być przesłana w paczce razem z piwami i formularzem rejestracyjnym.

Butelki muszą mieć przyklejone etykietki wygenerowane przez stronę rejestracyjną. Żadne inne oznaczenia nie będą akceptowane. Kapsle nie mogą być oznaczone.

Należy dostarczyć 3 butelki 0.5l lub 5 butelek 0.33l.

Opłata rejestracyjna to 2 EUR za pierwsze piwo oraz 5 EUR za każde kolejne.

Sędziowanie rozpocznie się 15 marca i zakończy 17 marca. Sędziowie będą kierowali się opisami BJCP z 2015 roku.

Rejestrując piwa na stronie należy umieścić je w odpowiednich kategoriach wymienionych i pogrupowanych poniżej.

Tylko piwa z poniższych kategorii będą akceptowane. Jeżeli zarejestrowane piwo zostanie przypisane do złej kategorii może zostać odrzucone.



Kategorie:

I. Lager (2, 2A, 2B, 2C, 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 5A, 5B, 5C, 5D)



II. Porter/Stout (9C, 13C, 20A, 15B, 15C, 16A, 16B, 16C, 16D, 20B, 20C)



III. Belgian (24, 24A, 24B, 24C, 25, 25A, 25B, 25C, 26, 26A, 26B, 26C, 26D)



IV. IPA (12C, 21A, 21B (Belgian, Black, Brown, Red, Rye, White), 22A)



V. Flavoured beers (FRUIT (29A, 29B, 29C), SPICED (30A, 30B, 30C), SMOKED (32A, 32B), WOOD (33A, 33B) 



VI. Sour/Brett (23, 23A, 23B, 23C, 23D, 23E, 23F, 28, 28A, 28B, 28C)



+1 category: SMaSH (Single Malt and Single Hop) – dowolna kategoria BJCP2015, ale należy podać dokładnie jaka podkategoria. Należy podać nazwę użytego słodu i chmielu.

Piwa z tej kategorii mogą zawierać tylko jeden rodzaj słodu i jeden rodzaj chmielu. Nie mogą zawierać owoców, przypraw lub innych dodatków. Nie mogą być leżakowane na płatkach dębowych lub w beczce.



Podajemy również kategorie na rok 2019, do których można już zacząć się przygotowywać:



Smoked beer

32A. Classic Style Smoked Beer

32B. Specialty Smoked Beer.



WOOD BEER

33A. Wood-Aged Beer

33B. Specialty Wood-Aged Beer

poprawiłem datę odbioru piwa na 21.02.2018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.