Skocz do zawartości

Pozdrowienia z Ząbek


Trzyemki

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Pasywnym uczestnikiem forum jestem od dłuższego czasu, ale teraz postanowiłem nieco aktywniej się udzielać. jestem miłośnikiem piwa rzemieślniczego i piwowarem domowym. Mam zaledwie kilka warek za sobą, ale dość solidnie się do nich przygotowywałem od strony merytorycznej i technicznej. Z zamiłowania jestem konstruktorem i elektronikiem, więc sterowniki, kabelki i m.in. arduino mi nie straszne. Zrobiłem więc samodzielnie mój sprzęt do warzenia na bazie warnika, ze stelażem, sterownikiem i kilkoma bajerami. Jeszcze go testuję, ale generalnie duma i satysfakcja mnie rozpiera :) Polskie Ale zatarte i uwarzone właśnie dojrzewa po zabutelkowaniu. Jeśli będziecie ciekawi to pochwalę się w szczegółach moimi doświadczeniami przy okazji osobnego postu (może wstawię opis browaru ze zdjęciami). W załączeniu zdjęcie zachęcające, bądź zniechęcające do zapoznania się z moim sprzętem piwowarskim.

 

Witam wszystkich i życzę wielu udanych warek!

 

Marcin z browaru Trzyemki

 

 

 

gar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Trzyemki napisał:

Jeśli będziecie ciekawi to pochwalę się w szczegółach moimi doświadczeniami przy okazji osobnego postu (może wstawię opis browaru ze zdjęciami).

Koniecznie!

Jak mówił klasyk - dla takich chwil noc gra!
Wiele satysfakcji z wielu udanych warek, i wiele nauki z niewielu warek spapranych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Trzyemki napisał:

Jeśli będziecie ciekawi to pochwalę się w szczegółach moimi doświadczeniami przy okazji osobnego postu (może wstawię opis browaru ze zdjęciami). W załączeniu zdjęcie zachęcające, bądź zniechęcające do zapoznania się z moim sprzętem piwowarskim.

Pokazuj :) Protipów jak robić ładny sprzęt nigdy za mało, a tym bardziej zdjęć, których jest skąpo na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 14.02.2018 o 14:39, Trzyemki napisał:

Witam wszystkich i życzę wielu udanych warek!

 

Marcin z browaru Trzyemki

 

Cześć sąsiad! Ja też z Ząbek!

Warzelnia wygląda nieziemsko. Uwarzyłeś coś ostatnio od tej ejla? Może jakiś ząbkowski Bottle Sharring? :) Mam na stanie Kaffir White IPA i Australian PA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada,

 

Ostatnio nic nie warzyłem, ale niedługo coś zrobię. Chętnie się wtedy podzielę.

Jeśli interesuje Was warzelnia, to założyłem opis browaru i wrzuciłem sporo szczegółowych zdjęć, ale skoro dojrzałeś ejla to zdaje się, że już do nich dotarłeś.

Ostatnio dodałem tylko mieszadło magnetyczne wykonane z zachowaniem stylu całości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.