Skocz do zawartości

Badanie ankietowe dla dobra piwa ;)


ignacy-nietarski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich :)

Jest to mój pierwszy wpis a już piszę że potrzebuję Waszej pomocy! ;) Razem z grupą pozytywnie zakręconych ludzi pracuję nad stworzeniem leku z piwa i tu właśnie jesteście potrzebni Wy :) Wypełnijcie proszę ankietę (zajmuje to mniej niż 10 minut).
Link do ankiety goo.gl/wx6Zpa 
Albo kod QR 
 

 

comment_ObBpl6MPzl10yAiMFhGX6gbCEgf1Nati,w400.jpg

Edytowane przez elroy
poprawiono formatowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedziały w częstotliwości spożycia się dubluja, pewnie miał być tydzień a wpisał się miesiąc :

"2-4 razy w miesiącu
2-3 razy w miesiącu" 
 
Co więcej, ankieta ta nie ma nic wspólnego z dobrem piwa. Czuję się oszukany. :P
Edytowane przez Adam Pawlicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi i uwagi. Badanie ma na celu wsparcie w budowie produktu (leku) wytworzonego na podstawie piwa właśnie. Nie wiem czy można lepiej poprawić PR piwa niż wprowadzając na rynek produkt który potwierdza że piwo może być zdrowe :) 
Strategia rozwoju produktu zakłada w pierwszej fazie wprowadzenie do obrotu suplementu diety. Po prostu nie stać nas żeby od razu wprowadzać lek do obrotu (to horrendalnie drogie). Nie chcemy też oddawać naszego pomysłu koncernom. Dla tego najpierw suplement który (jeśli pomożecie) zarobi na wprowadzenie leku. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignacy-nietarski napisał:

 Nie wiem czy można lepiej poprawić PR piwa niż wprowadzając na rynek produkt który potwierdza że piwo może być zdrowe :) 

wyśmienity plan. o piwie można wiele powiedzieć, ale że jest zdrowe to bym mocno polemizował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.