Jump to content
ignacy-nietarski

Badanie ankietowe dla dobra piwa ;)

Recommended Posts

Witam Was wszystkich :)

Jest to mój pierwszy wpis a już piszę że potrzebuję Waszej pomocy! ;) Razem z grupą pozytywnie zakręconych ludzi pracuję nad stworzeniem leku z piwa i tu właśnie jesteście potrzebni Wy :) Wypełnijcie proszę ankietę (zajmuje to mniej niż 10 minut).
Link do ankiety goo.gl/wx6Zpa 
Albo kod QR 

comment_ObBpl6MPzl10yAiMFhGX6gbCEgf1Nati,w400.jpg

Edited by elroy
poprawiono formatowanie.

Przede wszystkim przedziały wiekowe są źle wykonane - na przykład osoba która ma 40 lat zaznacza "35-40" czy "40-45"? 
Powinno być 35-40, 41-45, 46-50, itd. 

Przedziały w częstotliwości spożycia się dubluja, pewnie miał być tydzień a wpisał się miesiąc :

"2-4 razy w miesiącu
2-3 razy w miesiącu" 

Co więcej, ankieta ta nie ma nic wspólnego z dobrem piwa. Czuję się oszukany. :P
Edited by Adam Pawlicki

1 godzinę temu, Adam Pawlicki napisał:

Co więcej, ankieta ta nie ma nic wspólnego z dobrem piwa. Czuję się oszukany. :P

!!!

Post zgłosiłem już wczoraj. Jest to typowy 'clickbait'. Koledzy wg mnie szkoda Waszego czasu na ten marketingowy bełkot. Bardziej odpowiednia kategoria to chyba Kosz.

Dziękuję za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi i uwagi. Badanie ma na celu wsparcie w budowie produktu (leku) wytworzonego na podstawie piwa właśnie. Nie wiem czy można lepiej poprawić PR piwa niż wprowadzając na rynek produkt który potwierdza że piwo może być zdrowe :) 
Strategia rozwoju produktu zakłada w pierwszej fazie wprowadzenie do obrotu suplementu diety. Po prostu nie stać nas żeby od razu wprowadzać lek do obrotu (to horrendalnie drogie). Nie chcemy też oddawać naszego pomysłu koncernom. Dla tego najpierw suplement który (jeśli pomożecie) zarobi na wprowadzenie leku. :)

Godzinę temu, ignacy-nietarski napisał:

Nie wiem czy można lepiej poprawić PR piwa niż wprowadzając na rynek produkt który potwierdza że piwo może być zdrowe :) 

wyśmienity plan. o piwie można wiele powiedzieć, ale że jest zdrowe to bym mocno polemizował.

W Niemczech piwo bezalkoholowe jest uznawane jako jeden z lepszych napojow izotonicznych, zawierajacych dodatkowo aktywne flawonoidy pochodzace ze slodu i chmielu :naughty: