Jump to content
Sign in to follow this  
Jannko

Kadź zacierno- filtracyjna oraz warzelna 100l - SPRZEDAM

Recommended Posts

Witam,
ogłoszenie już kiedyś miało miejsce, jednak z przyczyn braku czasu i konieczności sprzedaży zdecydowałem się wystawić to ponownie z prawie 4-krotnie niższą ceną.

Jestem zmuszony sprzedać moje dzieło, które tworzę od około roku. Niestety jest to siła wyższa, gdyż przeprowadzam się do bloku i nie będę miał gdzie warzyć piwka w tych kadziach. Mam wielką nadzieję, że po przeprowadzce, uda mi się zbudować coś podobnego, optymalnego do małego mieszkania.

Mam do zaoferowania na sprzedaż dwie kadzie:

- zacierno-filtracyjną (2x grzałka 2kW, 1x grzałka 1,4kW)

-warzelną (3x grzałka 2kW)

Kadzie docelowo miały współpracować. Tzn, po zacieraniu następuje przefiltrowanie, następnie otwierając zawór, grawitacyjnie brzeczka przelewana jest do kadzi warzelnej.

Kadzie zrobione są z KEG-ów 100l.

Wszelka konstrukcja oparta jest na stali nierdzewnej (oprócz czerwonej konstrukcji na kółkach).

Kadź posiada mieszadło pospawane z blaszek i pręta nierdzewnego,

-silniczek (standardowy 12V od wycieraczek)

-fałszywe dno, z otworami 0,7 mm (wypalane laserowo)

-sterownik PAMEL do regulacji temperatury 

-regulator obrotów

-pokrywy na kadzie *wycięte z kadzi"

Czerwoną konstrukcję na kółkach wraz z "pulpitem sterowniczym" dorzucam w cenie! 

ZASILANIE 400V

Kadzie nie są w 100% skończone ze względu na fakt iż trzeba ją do końca podłączyć elektrycznie + zamontować otulinę z wełny mineralnej (mam na stanie, odsprzedam za dodatkową opłatą), trzeba też zamontować sondę do pomiaru temperatury.

Wszelkie wykonane otwory są szczelne, zaklejone silikonem. 

Sprzedaje jak za darmo, bo nie ukrywam potrzebuje gotówki i zależy mi na czasie.

Kwota za całość: 590zł do lekkich negocjacji.

Za 80zł mogę także dorzucić wyspawany stelaż wraz z zlewozmywakiem, miał docelowo służyć, jako przewoźna myjka do butelek (zdjęcie). 

Preferowany odbiór osobisty na terenie Gminy Stęszew, koło Poznania. (wysyłka możliwa, po uzgodnieniach). Możliwy też dowóz do 100km od Gminy Stęszew. (za dopłatą)

Wszelkich informacji jestem w stanie udzielić telefonicznie: 
724-738-850 (Proszę dzwonić w tygodniu po godzinie 16:00, w weekend jestem dostępny praktycznie cały czas).

Wystawiłem to też na OLX.

https://www.olx.pl/oferta/kadz-zacierno-filtracyjna-oraz-warzelna-100l-sprzedam-CID767-IDrfPWW.html

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

IMAG3662.jpg

IMAG3664.jpg

IMAG3666.jpg

IMAG3680.jpg