Skocz do zawartości

Pozdrav


rumburak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono Piwowarek i Piwowarów w jakże doniosłym dla mnie dniu. Dniu w którym, zabutelkowałem moją pierwszą warkę ( z procesem zacierania ). Mam nadzieję że moje pierwsze piwo da się wypić pomimo popełnienia kilku błędów w warzeniu. Czy mogę już powiedzieć: JESTEM PIWOWAREM DOMOWYM?

Edytowane przez rumburak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to JESTEM PIWOWAREM DOMOWYM !!!

Piwowarstwem domowym zainteresowałem się przeszło rok temu. Od tego czasu śledzę forum, czytam poradniki, zakupiłem sprzęt itd.

Mam 35 lat. Lecz nie chciałem się sam nominować do tak zacnego grona.

Edytowane przez rumburak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono Piwowarek i Piwowarów w jakże doniosłym dla mnie dniu. Dniu w którym, zabutelkowałem moją pierwszą warkę ( z procesem zacierania ). Mam nadzieję że moje pierwsze piwo da się wypić pomimo popełnienia kilku błędów w warzeniu. Czy mogę już powiedzieć: JESTEM PIWOWAREM DOMOWYM?

Skoro uwarzyłeś piwo to jesteś pełnoprawnym członkiem braci piwowarskiej :lol: Za piwo pierwsze piwo uwarzone z procesem zacierania masz jak zwykle u mnie + Widzę że Rybnik prężnie się rozrasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za piwo pierwsze piwo uwarzone z procesem zacierania masz jak zwykle u mnie + Widzę że Rybnik prężnie się rozrasta.

Właśnie chciałem napisać, że za pierwszą warkę z zacieraniem dostaniesz plusik od Jejskiego..................Jejski był szybszy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Jejski mi też się + należy, w poniedziałek był mój pierwszy raz... z zacieraniem :smilies:

,ale nie była to Twoja pierwsza warka z procesem zacierania :smilies: Daję + tylko za pierwszą warkę zacieraną, to takie nagradzanie swoich niespełnionych ambicji. :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rumburaku, mam nadzieje ze Arabela tez mieszka w Rybniku i się tutaj zamelduje. Gratuluje pierwszej Warki.

Jejski ja już mam 18 warek wszystkie z zacieraniem a plusika od Ciebie nie dostałem :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! serdecznie wszystkich na piankowym forum, od dość dłuższego czasu

na razie obserwowałem i czytałem ale postanowiłem dołączyć :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rumburaku, mam nadzieje ze Arabela tez mieszka w Rybniku i się tutaj zamelduje. Gratuluje pierwszej Warki.

Jejski ja już mam 18 warek wszystkie z zacieraniem a plusika od Ciebie nie dostałem :smilies:

Naprawiam swoje niedopatrzenie, masz +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.