Jump to content
Sign in to follow this  
rumburak

Pozdrav

Recommended Posts

Witam szanowne grono Piwowarek i Piwowarów w jakże doniosłym dla mnie dniu. Dniu w którym, zabutelkowałem moją pierwszą warkę ( z procesem zacierania ). Mam nadzieję że moje pierwsze piwo da się wypić pomimo popełnienia kilku błędów w warzeniu. Czy mogę już powiedzieć: JESTEM PIWOWAREM DOMOWYM?

Edited by rumburak

Czy mogę jużpowiedzieć: JESTEM PIWOWAREM BOMOWYM?

Jeśli warzysz na jachcie, to myślę, że chyba tak. :lol::lol::lol:

Czy mogę jużpowiedzieć: JESTEM PIWOWAREM BOMOWYM?

Jeśli warzysz na jachcie' date=' to myślę, że chyba tak. :lol::lol::lol:[/quote']

Ewentualnie jeśli w garażu ma takielunek i warzy pod nim :D

Czy mogę już powiedzieć: JESTEM PIWOWAREM DOMOWYM?

Możesz. :lol:

A czy kolega jest dzieckiem JPD?

No to JESTEM PIWOWAREM DOMOWYM !!!

Piwowarstwem domowym zainteresowałem się przeszło rok temu. Od tego czasu śledzę forum, czytam poradniki, zakupiłem sprzęt itd.

Mam 35 lat. Lecz nie chciałem się sam nominować do tak zacnego grona.

Edited by rumburak

Witam i ja... nie tak dawno i mnie tu witali, ale jeszcze nie zabutelkowałem :lol:

Witam i pozdrawiam prawie sąsiada :lol::D

Jak będziesz w potrzebie pisz na PW :lol:

Witaj , Rumburak. Gratuluję pierwszej warki. Życzę powodzenia w warzeniu i mam nadzieję, że będzie okazja do skosztowania Twoich dokonań.

Witam szanowne grono Piwowarek i Piwowarów w jakże doniosłym dla mnie dniu. Dniu w którym, zabutelkowałem moją pierwszą warkę ( z procesem zacierania ). Mam nadzieję że moje pierwsze piwo da się wypić pomimo popełnienia kilku błędów w warzeniu. Czy mogę już powiedzieć: JESTEM PIWOWAREM DOMOWYM?

Skoro uwarzyłeś piwo to jesteś pełnoprawnym członkiem braci piwowarskiej :lol: Za piwo pierwsze piwo uwarzone z procesem zacierania masz jak zwykle u mnie + Widzę że Rybnik prężnie się rozrasta.

Za piwo pierwsze piwo uwarzone z procesem zacierania masz jak zwykle u mnie + Widzę że Rybnik prężnie się rozrasta.

Właśnie chciałem napisać, że za pierwszą warkę z zacieraniem dostaniesz plusik od Jejskiego..................Jejski był szybszy. :lol:

Bardzo fajny nick, doceniam konkretne podejście do tego tematu w przeciwieństwie do nazw użytkowników typu mari01989 albo pietrek7763 :lol:

Ale to offtopic

Pozdrawiam zacierającego :lol:

Witam kolegę z Rybnika, życzę samych udanych warek :lol: Zaczynałem jak Ty od zacierania i mogę powiedzieć, że od początku bardzo dobrze się bawię :lol:

ps. Jejski mi też się + należy, w poniedziałek był mój pierwszy raz... z zacieraniem :smilies:

,ale nie była to Twoja pierwsza warka z procesem zacierania :smilies: Daję + tylko za pierwszą warkę zacieraną, to takie nagradzanie swoich niespełnionych ambicji. :smilies:

Witaj Rumburaku, mam nadzieje ze Arabela tez mieszka w Rybniku i się tutaj zamelduje. Gratuluje pierwszej Warki.

Jejski ja już mam 18 warek wszystkie z zacieraniem a plusika od Ciebie nie dostałem :smilies:

Witam! serdecznie wszystkich na piankowym forum, od dość dłuższego czasu

na razie obserwowałem i czytałem ale postanowiłem dołączyć :beer:

Witaj Rumburaku, mam nadzieje ze Arabela tez mieszka w Rybniku i się tutaj zamelduje. Gratuluje pierwszej Warki.

Jejski ja już mam 18 warek wszystkie z zacieraniem a plusika od Ciebie nie dostałem :smilies:

Naprawiam swoje niedopatrzenie, masz +