Skocz do zawartości

Grzałka Mikanitowa opaskowa


grizzly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono

Zastanawiam się na możliwością zastosowania grzałki mikanitowej (opaskowej) do przeróbki garnka na kadź zacierno filtracyjną 70l.

Zastosowanie takiej opaski trochę by mi uprościło kwestię przebudowy garnka, która i tak będę zlecał na zewnątrz.

Czy mógłbym prosić o wypowiedź kolegów, którzy mają takie rozwiązanie o wskazówki praktyczne na co zwracać uwagę przy pytaniu o te grzałki oraz o plecenie jeśli to nie wbrew zasadom forum konkretnych firm, które mogłyby takie coś wykonać dobrze i za relatywnie nieduże pieniądze?

Znalazłem na forum dwa tematy z tymi grzałkami i już wysłałem zapytania do osób wypowiadających się tam , ale może są jeszcze osoby , które ostatnio coś takiego przerabiały i byłyby skłonne podzielić się wiedzą?(firmy/koszty,rozmiary,dodatkowe uwagi itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś interesowałem się tym tematem, dzwoniłem do tej firmy i grzałkę mikanitową o wysokości 30cm na gar o śr. 45 cm, moc - 4KW, jednofazową, wycenili na 800 netto i ok. 2 tygodnie oczekiwania(choć czytałem że w każdej firmie ten czas jest przekraczany)

Edytowane przez bajker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2017 o 22:10, bajker napisał:

Kiedyś interesowałem się tym tematem, dzwoniłem do tej firmy i grzałkę mikanitową o wysokości 30cm na gar o śr. 45 cm, moc - 4KW, jednofazową, wycenili na 800 netto i ok. 2 tygodnie oczekiwania(choć czytałem że w każdej firmie ten czas jest przekraczany)

Dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2017 o 18:04, MrShades napisał:

Ja co prawda nigdy nie zakupiłem, ale kiedyś też rozważałem temat. Główne parametry: średnica 400mm, wysokość 300mm, moc 4kW. Otrzymałem jedynie dwie wyceny:

- 350 zł netto (http://www.ferrumbis.com.pl/),

- 1280 zł netto (http://www.conductance.pl/).

Może Ci się przyda.

Dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.