Skocz do zawartości

[Docent]Tanie Witki – czy jest szansa na coś pijalnego?


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

Na stole lądują trzy piwa aspirujące do stylu witbier i sytuujące się w klasie niskobudżetowej. Don Wito z Browaru Jabłonowo, Żywiec Białe wiadomo skąd oraz Kustosz Białe od Van Pura. Zgadza się, wszystkie zakupione w Biedronce za łączną kwotę nie przekraczającą 9 złotych polskich. Czy któreś z nich nam zasmakuje? Sprawdzamy!

b.gif?host=polskieminibrowary.pl&blog=14

View the full article

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie Żywiec Amerykańskie Pszeniczne pozytywnie zaskoczył - Dość przejrzyste i bardzo słaba, mało trwała piana (jak w tym Białym na filmie), ale  naprawdę smaczne i fajne w aromacie.  Sędzią nie jestem i sensorykiem słabym, ale dla mnie smak i zapach dokładnie taki jakiego bym się spodziewał po AP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warka AP którą ja piłem też dobra technicznie i stylowa (oczywiście w dolnych granicach nachmielenia), Saison z Żywca jak na tak trudny styl to też super im wyszedł, natomiast Białe to nie za bardzo ma coś wspólnego z Witbierem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Syrjus napisał:

Oni chyba mają olbrzymie różnice między warkami, bo tu też Docent twierdzi, że któraś Amerykańska Pszenica była niezła, a przy degustacji 0,33 z Biedronki to po prostu zmasakrował to piwo

Chyba tak, piłem z normalnej butelki  i chyba podobne było do tego co docnet opisał z biedry, wodniste, z jakimś tam zapachem ,nawet nie potrafię go opisać,  jak popłuczyny po oranżadzie, w każdym razie dramat jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kantor napisał:

Warka AP którą ja piłem też dobra technicznie i stylowa (oczywiście w dolnych granicach nachmielenia), Saison z Żywca jak na tak trudny styl to też super im wyszedł, natomiast Białe to nie za bardzo ma coś wspólnego z Witbierem ;)

O właśnie! Dla mnie APA to masakra była. Chmielu to ja tam nie stwierdziłem ani w zapachu, ani w smaku. Stanowczo poniżej progu nie tylko stylu, ale w ogóle wyczuwalności.. Białe też mi nie podeszło - wodniste, więc już nie planowałem nic więcej próbować serii, ale w knajpie nic lepszego nie mieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.