Skocz do zawartości

23-25 marca 2018, VII Szczeciński Konkurs Piw Domowych


kordas

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.02.2018 o 15:24, ori2go napisał:

a kiedy formularz bedzie dostępny?

 

Mają kłopoty techniczne - padł im system zgłoszeniowy i starają się go szybko połatać i udostępnić. Wydaje mi się, że na dniach z tego co na FB pisali uda im się to uruchomić już przechodził podstawowe testy. 

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formularz dodany do pierwszego posta.

 

Przepraszamy za opóźnienia, ale oprócz postawienia tego od nowa trzeba było zrobić chociażby szybkie testy i przetłumaczyć całą stronę. Być może będą gdzieś występować jakieś literówki, ale w kwestiach najistotnejszych dla uczestników wszystko powinno być ok.

 

http://szkpd.pspd.org.pl/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaroM6 napisał:

Edit Już doczytałem jest ok

A serio - ja np. nie wpisywałem żadnych parametrów piwa, które np. w Poznaniu trzeba było. Nie ogarniam konkursów za mocno (mhmm, wcale w sumie). Serio nie trzeba nic o piwie napisać?

2 godziny temu, kordas napisał:

Czyli tylko powinno być ok ;)

Już spoko - zniknęło "wirtualnie opłacone" piwo, zapisałem drugi raz, już faktycznie robiąc przelew.

Jestem 21 - pytanie, czy w ogóle, czy w kategorii. Jeśli w kategorii to srogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na etykietach wygenerowanych z formularza jest napisane żeby przykleić je do butelki bezbarwną taśmą klejącą a w regulaminie gumką recepturką. Rozumiem, że tylko recepturką jest dopuszczona a oklejone taśmą zostaną odrzucone ? I tylko na butelce może być etykieta wygenerowana z formularza ?

Nie podaje się nigdzie parametrów piwa...( blg, ibu, alko ) ?

Pytam bo pierwszy raz uczestniczę w konkursie.

Edytowane przez rayavaldek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest wzmianka o konieczności dodania do przesyłki wydrukowanego  formularza zgłoszeniowego.  Nie widzę na koncie możliwości wydrukowanie tego formularza. Co dokładnie dorzucić do paczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenia realizowane są przez system, wobec czego można traktować etykietki systemowe jako formularz.

Etykieta powinna być przyczepiona trwale do butelki oraz umożliwiać odczytanie zawartości etykiety/zeskanowanie QR kodu.

Regulamin robiony był dla normalnych zgłoszeń, jak robiliśmy to kiedyś, natomiast udało się postawić system zgłoszeń, więc chwilowo są pewne nieścisłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieni się jak ręcznie zostanie potwierdzona wpłata przez osobę, która będzie obsługiwała zgłoszenia. A wpłaty zazwyczaj są potwierdzane co jakiś czas zbiorczo, gdy dana osoba otrzymuje info o księgowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jaroM6 napisał:

Widzę że na formularzu nic się nie zmienia opłata,doręczenie a widziałem swoją paczkę na fotce dostarczoną 

coś słabo to działa

Nie działa słabo, tylko po prostu trzeba to ręcznie sprawdzić i odklikać. Nikt nie będzie tego robił codziennie, tylko zrobi to raz albo dwa hurtowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Szalas85 napisał:

Nie działa słabo, tylko po prostu trzeba to ręcznie sprawdzić i odklikać. Nikt nie będzie tego robił codziennie, tylko zrobi to raz albo dwa hurtowo.

Ja wszystko kumam,tylko przelew zrobiłem 26.02 2018 i chciałbym wiedzieć czy jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wpłaty, to się ludzie nie stresujcie, jak nikt nie pisze że nie ma wpłaty to nie ma się czym przejmować... z racji tego jak wygląda procedura potwierdzania wpłat robi się to kilka razy, zazwyczaj na kilka dni przed zamknięciem zgłoszeń i na dzień zamknięcia zgłoszeń... a że na otrzymanie potwierdzenia wpłat też się czeka, więc zazwyczaj potwierdzenia są aktualizowane po jakimś czasie. Standardowa procedura to kontakt z osobami, których wpłaty nie zostały zaksięgowane po upłynięciu terminu...

Raczej śledźcie czy paczki dotarły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się upewnić session NEIPA = American IPA 21A ? w formularzu?

druga sprawa - formularze rejestracyjny - gdzie można go pobrać, żeby wypełnić i przesłać w paczce?

Edytowane przez śmiechal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem z naklejoną etykietą wygenerowaną  z systemu bo żadnych formularzy nie ma. I nie przejmuj się, że nie ma pokazane w systemie, że wpłaciłeś pieniądze, ja wpłaciłem już dawno i nadal nic się nie zmieniło :) Pozdrawiam wszystkim biorących udział w konkursie ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, śmiechal napisał:

chciałbym się upewnić session NEIPA = American IPA 21A ? w formularzu?

druga sprawa - formularze rejestracyjny - gdzie można go pobrać, żeby wypełnić i przesłać w paczce?

1. TAK

2. Rolę formularza pełnią etykietki generowane przez system, wystarczy że je nakleisz.

 

Na razie wyedytowałem pierwszy post, jak wrócę z browaru to postaram się także na fb dać adnotację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej podajemy informacje na temat sponsorów SzKPD:

 

 

1 miejsce

- trofeum VII Szczecińskiego KPD

- voucher o wartości 100zł do zrealizowania w CentrumPiwowarstwa.pl + darmowa wysyłka

- 25kg słodów od Viking Malt + darmowa wysyłka

 

2 miejsce:

- voucher o wartości 100zł do zrealizowania w TwojBrowar.pl

- 10kg słodów od Viking Malt + darmowa wysyłka

 

3 miejsce:

- 5kg słodów od Viking Malt + darmowa wysyłka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot z regulaminem, a konkretnie z ostatnimi zmianami. W poprzedniej wersji, którą ściągnąłem 9 marca 11 punkt wyglądał tak:

 

11. Do konkursu należy dostarczyć minimum 3 butelki piwa o pojemności 0,5L lub 4 butelki o pojemności 0,33L. Butelki nie mogą mieć trwale naklejonych etykiet. Dopuszcza się etykiety zamocowane na butelce np. gumką lub oznaczenie na kapslu.

 

W aktualnej wersji jest tak:

 

11. Do konkursu należy dostarczyć minimum 3 butelki piwa o pojemności 0,5L lub 4 butelki o pojemności 0,33L.

12.Butelki powinny być oznaczone etykietami wygenerowanymi przez system zgłoszeniowy, zamocowanymi taśmą bezbarwną. Wszelkie inne oznaczenia, w tym etykiety domowe i oznaczenia na kapslach, są niedopuszczalne.

 

Piwo wysłałem zanim nowy regulamin się pojawił, więc kierowałem się poprzednim, umieszczając oznaczenie na kapslu. Czy to będzie traktowane jako złamanie regulaminu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2018 o 10:16, piwochłon napisał:

Piwo wysłałem zanim nowy regulamin się pojawił, więc kierowałem się poprzednim, umieszczając oznaczenie na kapslu. Czy to będzie traktowane jako złamanie regulaminu?

Nie przejmuj się tym,  w razie czego oznaczenia z kapsla możemy łatwo usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.