Jump to content

Jedziemy do Rosji


darinho
 Share

Recommended Posts

Wiem, że nie na temat, ale piszę to po spożyciu podczas meczu 5 piw własnej roboty, więc jakieś powiązanie z tematyką forum jest :D . Brawa przede wszystkim dla Pana Trenera. Awansować na euro 2016r. , osiągnąć tam prawie półfinał, potem w sumie pewnie awansować na Mundial 2018 to mega osiągnięcie. No i ten genialny Pan Piłkarz Lewandowski.... Powodzenia na Mundialu. Już trzeba myśleć o warzeniu na MŚ 2018r. :)

Link to comment
Share on other sites

To jest chyba to co odróżnia nas w tym momencie od Duńczyków (i pewnie wielu reprezentacji (doświadczenie) ). Mimo, że z nimi przegraliśmy 4:0. A w ostatniej kolejce... Dania nie potrafi wygrać z grającą w 10 Rumunią, a Polacy po słabszym momencie szybko odskakują na 4:2 A z tym jeszcze jednym piwem to niezły pomysł  ;)

Link to comment
Share on other sites

Na mistrzostwa w Rosji to RIS chyba by wypadało, ale z RISa wyewoluował lepszy gatunek dla uczczenia Orłów Nawałki - Porter Bałtycki. Szkoda tylko, że żaden z tych gatunków ani nie dojrzeje odpowiednio do czerwca, ani nie będzie pasował do czerwcowej aury :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.