Skocz do zawartości

Św. Patryk u Pierona


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Co do konkursu - walczymy o woreczek słodu - jaki to zależy od frekwencji

Tylko z tym urbookiem dochodzą mnie słuchy, że frekwencja znikoma i chyba nie będziecie oceniać tylko moich piw.

Tak więc czekam na propozycje co będziemy oceniać - im więcej głosów tym lepiej. Tak więc czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, a może stwórzmy kategorię ogólną, ponieważ nie każdy dysponuje urbookiem lub dwie kategorie np. najlepsze piwo jasne i najlepsze piwo ciemne. Nie mam piwa rangi konkursowej, ale w ocenianiu piw mogę pomóc. Jeśli dobrze zrozumiem to każdy uczestnik imprezy będzie mógł pobawić się w sędziego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Pieronie czy chciałbyś mieć Oliwkę na imprezie, a nie mamy jej z kim zostawić.

Przecież dla nas ta impreza a dzieci również mile widziane, więc Oliwkę serdecznie zapraszam. Oliwier też będzie jak i moje pociechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, a może stwórzmy kategorię ogólną, ponieważ nie każdy dysponuje urbookiem lub dwie kategorie np. najlepsze piwo jasne i najlepsze piwo ciemne. Nie mam piwa rangi konkursowej, ale w ocenianiu piw mogę pomóc. Jeśli dobrze zrozumiem to każdy uczestnik imprezy będzie mógł pobawić się w sędziego ;)

Mateusz, bardzo fajna uwaga. To może kategoria OPEN, gdzie każdy przywozi coś najlepszego co ma, ale w jakimś stylu.

Ważne jest że każdy z nas ma możliwość wzięcia udziału jako sędzia. Oceniamy tylko i wyłącznie kolor, pianę, nagazowanie, zapach i smak oceniając pod dany styl piwa. Najlepszy wygrywa. No i nagroda za ostatnie miejsce. :) Mi się to podoba, bo jest na luzie i tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.