Skocz do zawartości

Św. Patryk u Pierona


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Osoby, które poprawnie wyczuli pierwszą trójkę to: Noodles, Pieron i Rex5555. Pierwsza czwórka to bez Rex'a.

A jeśli chodzi całość to nie wiem jak to zrobić-może Ci podeślę na maila (tylko go podaj).

Ja też poprosze. Zawsze to jakieś wnioski by się czegos nowego nauczyć na PW idzie adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno się odzywam, ale zbłądziliśmy ;) w Browarze "Wena" ;).

Wszystkim bardzo dziękujemy za wspaniałe spotkanie ;). Wasze zdrowie :):D

Szczególne podziękowania dla organizatora pierona. Adaś! Wielki szacun :):okey: .

Do zobaczenia w Wiśle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę dopiero teraz bo Św. Patryk jeszcze u nas się nie skończył.

No ładnie :D Będziecie z małżonką w tym roku we Wrocku?

Jeszcze nie wiem. Mamy takie małe problemy rodzinne więc do przodu nie możemy za daleko planować. Ale chcielibyśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jak co roku 17 marca chciałbym Was zaprosić do udziału w spotkaniu.

Tym razem jednak nie mam możliwości zorganizowania w starym miejscu więc szukałem w nowej lokalizacji. Jednak ciężko jest znaleźć samą salę więc zapytuję bierzemy salę z cateringiem?

Wtedy bawimy się przy naszym piwku i nie zabieramy jadła ze sobą lecz samo piwko. Cena ok. 30zł - dziś idę na rozmowy.

Więc jak - bierzemy i bawimy się? - dajcie znać co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jestem zdemotywowany i wciąż się waham. Jutro decyzja.

Kto jeszcze chętny do wzięcia udziału?

Coś mi się zdaje, że mało kto o wątku słyszał i z tego powodu słaby odzew... Subskrypcje po przenosinach diabli wzięli :monster:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc impreza Patryk 2012 odbędzie się na 100%.

Tym razem na Ranczo obok A-4 (ul. Polna 61).

Ze względu na lokal z cateringiem wejściówka 30zł/os dorosłej. W zamian będzie wiejski stół oraz jakaś przekąska w postaci bograczu (może coś jeszcze). Jeśli ktoś jest chętny na jakiś obiadek proszę na PW - później nie da rady zamówić.

Jednak tym razem mimo, że sobota lokal mamy do 21/45, ale tym razem zaczniemy wcześniej, myślę że godzina 14-ta będzie odpowiednia by zakończyć przed 22-gą.

Kto pracuje lub ma inne obowiązki podjedzie później, ale....

Tym razem proponuję zrobić konkurs na Urbooka (wszak to mocne piwo, ale my nie pijemy a tylko degustujemy) - każdy piwowar wystawia to co przywiezie (minimum 4 butelki bo jest nas sporo ale warek ile kto ma) i każdy piwowar ocenia, zasady jak ostatnio - tylko że konkurs wcześniej - 16/30, nagroda - co najmniej worek słodu i coś jeszcze....dyplom gwarantowany).

 

Tak więc do zobaczenia!!! przy zielonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że trzeba sprawy zapiąć na ostatni guzik i to już! Propozycja jest taka. Robimy konkretną listę, czyli nick i ilość osób. Adam ustala ostateczny termin wpłaty na konto i jest balet ? :D

Jejski 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatność może być na miejscu, może być i wcześniej (PW).

 

Lista startowa:

Jejski 1

Misiuzeb 1

Szwed 2

Pieron 2

19Mateusz87 1

Wena i 1/2 Weny

Ignac 2

Jkocurek 1

Porter 1

Bielok 1

Barczykowie 2

Duduś 1

Przemys 1

Edytowane przez Pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.