Skocz do zawartości

Św. Patryk u Pierona


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że nie będziemy oceniać klarowności piwa, bo po transporcie wiadomo jakie będzie ;) a Ci którzy będą mieli piwo ustane mają fory ;) Polak zamiast się cieszyć z towarzystwa zawsze będzie szukać dziury w całym ;)

Przecież zawsze mogłeś przywieść całą skrzynkę wcześniej, na pewno coś by tam ostało.:) I klarowne było że hoooooooo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza,impreza i po imprezie.

Jak to bywa u Pierona, piwa było cała masa :P i wyżerki pełne stoły.

Aż żal było wyjeżdżać. :(

Adam dziękujemy Tobie i wszystkim obecnym za bardzo miłe spotkanie. :)

Fajnie było poznać osobiście nowych piwowarów.

 

No to do następnego.:) :)

Edytowane przez pako1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziekujemy, czyli Ja, Moja żonka no i nasz mały Dawidek.

Impreza tip top, czyli pełen wypas.

Dodam że wcielając się w rolę sędziego to dopiero frajda.

Dodatkowo brawa dla "tieroo" bo laur dla niego za najlepsze marcowe.

Cieszę się że poznałem forumowych piwowarów, czyli już nie taki żółtodziób ze mnie :)

Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Fajnie się było spotkać i Wasz wszystkich zobaczyć :P

Pieronowi za organizacje, wszystkim za wspaniałe wyroby domowej kuchni, piwowarom za domowe piwka.

Jejskiemu za nagrodę pocieszenia - obiecuję z niej korzystać :)

 

 

 

P.S gratulację dla panów którzy skusili się na skosztowanie najgorszego piwa - w zamian opowiedziałem im historyjkę dotyczącą tejże butelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo.

 

Chciałem jeszcze dodać że nie opisane na kapslu piwo, którym się wymieniałem na imprezie to warka Warka #52 Jasne pełne.

Edytowane przez bielok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza rewelacyjna :P

Dzięki za serdeczne przyjęcie nowego piwowara :)

Nie mogę się doczekać kolejnych spotkań, na których będę mógł już się pochwalić własnym piwem.

Adam dla Ciebie wielkie dzięki za organizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja muszę bardzo podziękować wszystkim uczestnikom, bez WAS to nie było by tej imprezy. To WY wszystko pociągliście, pozastawialiście stoły, zorganizowali konkurs, przejazdy. Raz jeszcze wielkie dzięki. Mam nadzieję, że za rok znów się spotkamy, ale to jeszcze trochę nam ostało czasu.

Welki szacun dla Tieroo. Raz za wygranie konkursu, dwa za naprawdę wielkie zdolności sensoryczne-jestem pod wielkim wrażeniem.

 

Jako, że w konkursie wzieło udział tylko 10 piw, wystawionych przez osmiu piwowarów. Oceniało 12 piwowarów a wyniki są następujące:

I miejsce - Tieroo

II miejsce - Jejski

III miejsce - Pieron

Ostatnie miejsce też Pieron, podobno to był kwas :)

 

Raz jeszcze wielkie dzięki za miłe towarzystwo i udaną impreze. Fotki będą później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Adam serdecznie dzięki za zaproszenie oraz organizację imprezy. Dziękuje wszystkim uczestnikom za wspaniałe towarzystwo. Miło było pokosztować Waszych piw oraz swojskich wyrobów.

Bielokowi dziękuję za butle, z CO2 teraz już mogę się cieszyć własnym piwem nalanym z Kega po Pepsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję organizatorowi i gościom za super imprezkę ;) Takie spotkania są piękne!

Atmosfera po prostu boska, a jadła i napitku zacnego mnóstwo. Miło było poznać osobiście kilka osób z forum.

Sam konkurs okazał się bardzo dobrym pomysłem i profesjonalnie przygotowanym. Dla mnie największym wyzwaniem było sędziowanie. Trzeba było się nieźle nagimnastykować przy ocenie, ale za to taka ocena daje duże doświadczenie sensoryczne. Adam dla Ciebie oczywiście jaszcze raz podziękowania ;)

Edytowane przez Jejski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste, wielce zacnie było ;). Podziękowania dla Pierona za to, że chciało mu się tę imprezę zorganizować, tudzież ufundować wspaniałe nagrody. Serdecznie także podziękowania dla szanownych małżonek Apolloksa i rex5555 za transport. Bez was musiałbym jak Dziadek, a niegdyś Jejski pić wodę... jak zwierzęta ;)

Ps. Sędziowanie nawet z niezbyt mocnym katarem to jednak pomyłka. Mam nadzieję, że moje oceny nie zaburzyły kolejności :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że moje oceny nie zaburzyły kolejności :rolleyes:.

Szczerze pisząc to zaburzyłeś, bo jako jedyny sędzia wstawiałeś połówki, które oczywiście nie były zaliczone. I tak jak wystawiłeś 3,5 i 4,5 było uznawane jako odpowiednio 3 i 4 bez połówek. A zgadnij komu najwięcej wpisałeś tych połówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję' date=' że moje oceny nie zaburzyły kolejności :rolleyes:.[/quote']

Szczerze pisząc to zaburzyłeś, bo jako jedyny sędzia wstawiałeś połówki, które oczywiście nie były zaliczone. I tak jak wystawiłeś 3,5 i 4,5 było uznawane jako odpowiednio 3 i 4 bez połówek. A zgadnij komu najwięcej wpisałeś tych połówek?

Tobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie?

No ;) ale wiem, że jak by moje piwo było naprawdę smaczne to by miało same 5 i nie było by problemu.;)

 

 

Ale fajna impreza. Na zdjęciach widać, że atmosfera była super. Zazdroszczę Wam, że macie takie możliwości spotkań. Tylu piwowarów w jednym miejscu :)

Jak wielu zauważyło że większość stała, więc za rok to robimy szwedzki stół oraz parę miejsc siedzących. Bardziej już na konkurs, jeśli tylko się odbędzie.

Druga sprawa to ilość uczestników. Rok temu było połowa stołów potrzebnych, w tym roku na styk było. Rok temu może być i raz więcej, szczególnie że to już nie odbędzie się w tygodniu.

 

Tak więc przebiegniemy przez ten rok przez imprezy, konkursy i już w 2012 roku myślę że spotkamy się gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze pisząc to zaburzyłeś, bo jako jedyny sędzia wstawiałeś połówki, które oczywiście nie były zaliczone. I tak jak wystawiłeś 3,5 i 4,5 było uznawane jako odpowiednio 3 i 4 bez połówek. A zgadnij komu najwięcej wpisałeś tych połówek?

Adam czy jesteś wstanie podać ranking sędziów według arkuszy ocen? Chodzi mi dokładnie o to kto miał najbardziej zbliżone wyniki arkusza do końcowej klasyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze pisząc to zaburzyłeś' date=' bo jako jedyny sędzia wstawiałeś połówki, które oczywiście nie były zaliczone. I tak jak wystawiłeś 3,5 i 4,5 było uznawane jako odpowiednio 3 i 4 bez połówek. A zgadnij komu najwięcej wpisałeś tych połówek?[/quote']

Adam czy jesteś wstanie podać ranking sędziów według arkuszy ocen? Chodzi mi dokładnie o to kto miał najbardziej zbliżone wyniki arkusza do końcowej klasyfikacji.

Będę w stanie. Tylko potrzebuję trochę czasu. Na oko i wg tego co słyszałem to najlepszy był zwyciężca. Jak się okazało chyba był najlepszym sensorem tego spotkania i według mnie nadaje się na sędziego konkursów piwowarskich. Daję sobie czas do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które poprawnie wyczuli pierwszą trójkę to: Noodles, Pieron i Rex5555. Pierwsza czwórka to bez Rex'a.

A jeśli chodzi całość to nie wiem jak to zrobić-może Ci podeślę na maila (tylko go podaj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.