Skocz do zawartości

Św. Patryk u Pierona


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Nic, mi ostalo kupic troche chleba, bo trza bedzie cos przegrysc. Reszta juz czeka na czwartek. :@

 

Grzesiek, ja dokladnie tylko polowe, ale jak ma byc nudno to lepiej cos zmienic w zyciu. Z drugiej strony szkoda, ale byle do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też przyjedziemy z Synem. Same plusy.

Przywiezie nas.

Lubi piwo.

Odwiezie nas.

Może dostanie za to piwo.

My też się załapiemy na ten kurs :/ . Już teraz synowi weny bardzo dziękuję :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jo chyba nie dostana urlopu na piątek. Już się boja tej szychty

Ja tam się nie boję szychty, bo i tak nocuję na miejscu i mam blisko do roboty. :) A i posprzątać trzeba i przygotować, przecież nie będę tego robił w czasie wolnym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kierowców i uczestników gdzie należy dojechać tu

 

Oczywiście trza jechać na ul. Piotra Skargi 67 (nie ma takiego numeru na GPS) i kierować się na PKE SA Elektrownia Halemba, jak by nie było widać takie dojść duże i szerokie kominy-są to chłodnie kominowe.

Dojeżdżając już przed elektrownią należy już przy pierwszej chłodni zjechać w lewo i zatrzymać się za barakami. Koreańska dziwka będzie stała i informowała o dojechaniu do celu podróży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności się zapytam o piwa konkursowe.

Na flaszki nie naklejamy etykietek?

Nie jest to obowiązkowe, bo piwa będą podawane w kubkach. Jeśli można to proszę oznaczyć wtedy nic się nie pomyli, lecz nie muszą być to ekstra etykiety.

Ekstra etykiety proszę zabrać i przekazać mi, wtedy to na pewno przekażę osobom, które zbierają ( np. Dori czy Sopista).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie będziemy oceniać klarowności piwa, bo po transporcie wiadomo jakie będzie ;) a Ci którzy będą mieli piwo ustane mają fory ;) Polak zamiast się cieszyć z towarzystwa zawsze będzie szukać dziury w całym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.