Skocz do zawartości

Św. Patryk u Pierona


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Przy Twoim toku myślenia ja już jestem męczennikiem

Ale i tak mnie Żona przywiezie i odwiezie tym razem.

Mylisz się - ty jesteś z obowiązku posiadania żony, ja jestem z czystego masochizmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie coś ok. 30 osób.

Uu... niezła imprezka... ;) I wszyscy będą oceniać w konkursie? Jeśli tak, to może rzeczywiście 2 butelki być za mało... No i potem będziesz miał trochę "zabawy" żeby wklepać do excela te wszystkie 30 arkuszy ocen... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do konkursu:

- oceniamy do 20 piw przez max. 20 piwowarów. Jeśli będzie więcej piwowarów pierwszeństwo mają Ci co dają piwo do oceny, jeśli piw będzie więcej niż 20 wprowadzamy ograniczenia czy to do dwóch, czy to do jednego piwa na piwowara;

- oceniamy piwa tylko piwowarów biorących udział w zabawie, bo to zabawa a nie profesjonalny konkurs piwowarski;

- konkurs zaczynamy o 18-tej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

 

Udało się namówić przyjaciela co by "powoził" więc jednak się z Wami napiję. A przyjacielowi będę się musiał zrewanżować.

Jak rozumiem nie ma przeciwwskazań żeby kolega "nie piwowar" przebywał z nami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

 

Udało się namówić przyjaciela co by "powoził" więc jednak się z Wami napiję. A przyjacielowi będę się musiał zrewanżować.

Jak rozumiem nie ma przeciwwskazań żeby kolega "nie piwowar" przebywał z nami?

jako odoba towarzysząca to moze. :)

żartuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :/

 

Udało się namówić przyjaciela co by "powoził" więc jednak się z Wami napiję.

:D A z przyjacielem wypijesz później' date=' albo wcześniej :)[/quote']

Z prztjacielem mam zamiar pić do końca życia :)

Oczywiście nie codziennie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że muszę po robocie obskoczyć do chaty po familię i do przedszkola, dodatkowo jeszcze coś dopakować zaczynamy o 17-tej.

Do 18-tej będą przyjmowane piwa na konkurs w kuchni. O 18 tej zaczynamy konkurs. Myślę, że w godzinkę damy rady. O 20-tej najpóźniej ogłoszenie wyników.

No i byle do rana. :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konkursu to walczymy o:

I miejsce: dyplom, worek słodu pszenicznego (25kg), butelkę z numerem 1 mojej 200 warki, Wena dorzuca zestaw książkowy jego Koźlaka (piwo i pokal), oraz Przemyss dorzuca mieszadło ręczne jego roboty ze specjalnie wyszukanego drzewa;

II miejsce: dyplom, butelkę z numerem 2 mojej 200 warki, Wena dorzuca swojego koźlak i zestaw etykiet;

III miejsce to również dyplom, butelkę z numerem 3 mojej 200 warki oraz Wena dorzuca zestaw etykiet.

 

Myślę więc że warto dowieść swoje piwo na konkurs. Owczywiście jest to forma zabawy dla piwowarów. Myśle czy dać też nagrodę za najgorsze piwo-ach, niech tak będzie. Będzie dyplom i najgorze piwo do wypicia na miejscu :smilies: - uprzedzam, nie jest to kwas.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.