Skocz do zawartości

Św. Patryk u Pierona


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

No Jacek staraj się, bo na 18-ta chcę planowo zrobić konkurs, co by mieć później czas by pogadać i podyskutować.

przeoczyłem coś ? jaki konkurs ?

 

 

sorki już znalazłem

Edytowane przez tieroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to jeszcze dwa tygodnie i impreza będzie w pełni.

Zaczynamy od 17-tej. O 18-tej zaczyna się konkurs, a potem byle do rana. ;)

Do zobaczenia.

 

Warto było by wiedzieć ile osób będzie z piwami do konkursu? Warto było by wiedzieć wcześniej by przygotować się odpowiednio. Potrzebne będą hostessy do podawania piwa, tu potrzebuje jakieś dwie osoby- ktoś chętny (oczywiście nie wśród piwowarów a osób towarzyszących)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze dwa tygodnie i impreza będzie w pełni.

Zaczynamy od 17-tej. O 18-tej zaczyna się konkurs, a potem byle do rana. ;)

Do zobaczenia.

 

Warto było by wiedzieć ile osób będzie z piwami do konkursu? Warto było by wiedzieć wcześniej by przygotować się odpowiednio. Potrzebne będą hostessy do podawania piwa, tu potrzebuje jakieś dwie osoby- ktoś chętny (oczywiście nie wśród piwowarów a osób towarzyszących)?

Bede z piwami . Na hostesse sie nie nadaje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja Żona będzie hostessą. Sama się zgłosiła. Ma doświadczenie. Czy potrzebne CV i referencje?

Myślę' date=' że nie. :P Ale cieszę się bardzo. Drugą osobę znajdziemy na miejscu.[/quote']

Muszę sprostować. Sama się nie zgłosiła prosił o to usilnie organizator. I ona się zgodziła.

Teraz kolejne pytanie - czy obowiązuje jakiś strój wyjściowy, czy organizator zapewnia strój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moja Żona będzie hostessą. Sama się zgłosiła. Ma doświadczenie. Czy potrzebne CV i referencje?

Myślę' date=' że nie. :P Ale cieszę się bardzo. Drugą osobę znajdziemy na miejscu.[/quote']

Muszę sprostować. Sama się nie zgłosiła prosił o to usilnie organizator. I ona się zgodziła.

Teraz kolejne pytanie - czy obowiązuje jakiś strój wyjściowy, czy organizator zapewnia strój?

Myślę że TOPLES będzie odpowiedni :(

Pogadam z moją ,może też się zgodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę' date=' że nie. :P Ale cieszę się bardzo. Drugą osobę znajdziemy na miejscu.[/quote']

Muszę sprostować. Sama się nie zgłosiła prosił o to usilnie organizator. I ona się zgodziła.

Teraz kolejne pytanie - czy obowiązuje jakiś strój wyjściowy, czy organizator zapewnia strój?

Myślę że TOPLES będzie odpowiedni :(

Pogadam z moją ,może też się zgodzi ;)

Też o Twojej drugiej połowie pomyślałem. No to tylko do czwartku za tydzień ;)

 

Jeszcze jedna sprawa. Trza zabrać przynajmniej 1,5l piwa na konkurs, wszak będzie wiele osób próbować i zastanawiam się czy nie 2 lity będzie lepszym rozwiązaniem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa. Trza zabrać przynajmniej 1,5l piwa na konkurs, wszak będzie wiele osób próbować i zastanawiam się czy nie 2 lity będzie lepszym rozwiązaniem. :)

E... no spokojnie. :) Nie lej za dużo, żeby sędziowie zachowali trzeźwość oceny. :)

Na podstawie tego co rozlewałem na panelach u Infama mogę napisać, że 2 butelki spokojnie wystarczają dla 10 a nawet 15 degustujących.

Trzecia butelka może się przydać do ew. dogrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa. Trza zabrać przynajmniej 1' date='5l piwa na konkurs, wszak będzie wiele osób próbować i zastanawiam się czy nie 2 lity będzie lepszym rozwiązaniem. :)[/quote']

E... no spokojnie. :) Nie lej za dużo, żeby sędziowie zachowali trzeźwość oceny. :)

Na podstawie tego co rozlewałem na panelach u Infama mogę napisać, że 2 butelki spokojnie wystarczają dla 10 a nawet 15 degustujących.

Trzecia butelka może się przydać do ew. dogrywki.

Dzięki Stasiek, zobaczymy ile nas będzie i jak to poleci do kubków. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link kaj trza dojechać jest sam!!!

 

Oczywiscie trza jechać na ul. Piotra Skargi 67 (nie ma takiego numeru na GPS) i kierować się na PKE SA Elektrownia Halemba. I przy pierwszej chłodni zjechać w lewo-przed bramą i parkinkiem.

Edytowane przez pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wpadłbym na spotkanie, ale niestety piwa konkursowego nie mam.

Ba, pierwsze z zacierania nie wyszło kolejne do wypicia będzie dopiero w kwietniu :smilies:

Mogę natomiast przygotować coś na ząb tylko musiałbym wiedzieć ile będzie mniej więcej osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Grzegorz, lubisz się katować ?

A ty myślisz że czego ja z jedną babą jestem dziewiąty rok :D?

Pewnie że lubię :smilies:

Przy Twoim toku myślenia ja już jestem męczennikiem

Ale i tak mnie Żona przywiezie i odwiezie tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.