Skocz do zawartości

Św. Patryk u Pierona


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

No i doszło do spotkania w czasie św. Patryka.

Trafiło akurat na środek tygodnia więc parę osób nie było. Może następnym razem trafi inaczej.

Na stole dużo dobroci przybyłych gości i dużo piwa. Zielonego piwa nie stwierdzono. :smilies:

Ach te piwo, a tyle tego było - same rarytasy. Przyznam że jak jeszcze na początku rozpoznawałem smaki to im później tym gorzej.

Dzięki bardzo za przybycie i do kolejnego spotkania.

 

Fotki później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doszło do spotkania w czasie św. Patryka.

Trafiło akurat na środek tygodnia więc parę osób nie było. Może następnym razem trafi inaczej.

Na stole dużo dobroci przybyłych gości i dużo piwa. Zielonego piwa nie stwierdzono. :smilies:

Ach te piwo, a tyle tego było - same rarytasy. Przyznam że jak jeszcze na początku rozpoznawałem smaki to im później tym gorzej.

Dzięki bardzo za przybycie i do kolejnego spotkania.

 

Fotki później.

No działo się :smilies:

Ale jak spojrzałem na godzinę, o której pisałeś posta to mną wstrząsnęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam łzy w oczach.Tak się cieszyłem na to spotkanie a tu choroba.Ale w Brennej to napewno będę./?/Pilsnerek Beskidzki leżakuje.

Szkoda że Ciebie, Dori, Bieloka i Marka nie było. Ale se odbijemy.

 

Do następnego :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za zaproszenie mnie - skromnego, początkującego piwowara na spotkanie w gronie profesjonalistów. Bigos i żeberka były rewelacyjne, towarzystwo przemiłe a części piw które gęsto polewano nawet nie byłem w stanie zapamiętać i to nie z powodu urwanego filmu lecz ilości. W pamięci bardzo utkwił mi (pewnie jak wszystkim) Pieroński Belgian Blond Ale i nie pamiętam czyj Weizenbock. Gdybym wiedział że taki będzie scenariusz imprezy pochwaliłbym się swoim koźlakiem ale nie stracona to sprawa.

Jeszcze raz wielkie dzięki i polecam się na przyszłość. Jak będzie degustacja porterówki to przygotuję swoją wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę podziękować i ja :lol: Było super! Do tej pory mam w głowie smak tego belga ;) i porterówki, którą piłem pierwszy raz w życiu. Degustacje piwa bardzo mi pomagają w ocenianiu własnych poczynań piwowarskich, są po prostu bezcenne. Przy tej ilości znakomitych trunków i jadła ta impreza powinna trwać co najmniej trzy dni :) Jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jak w poprzednim roku tak i w tym zapraszam na spotkanie z okazji święta piwowarów czyli św. Patryka 17 marca.

Spotkanie ponownie jak w zeszym roku na Kapturku przy elektrowni w Rudzie Śląskiej.

W zeszłym roku trafiło na środek tygodnia, w tym roku podobnie bo w czwartek ( za rok trafi w piątek), więc jest czas załatwić wolne na telefon i szofera ;)

Ale serdecznie zapraszam piwowarów z okolic i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się sprawa rypsła. Liczę więc że skoro Gabi będzie to Duduś też podskoczy, a i Dori też nas zaszczyci.

A Ty co Pieronie, tak tylko na te niewiasty liczysz, hę?

Napisz o konkursie coś wymyślił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz o konkursie coś wymyślił ;)

No bo przydał by się zrobić jakiś mały konkurs piwowarski skoro już jakieś święto jest.

Myślę by na dobry początek była by to kategoria na II Konkurs o Puchar Piwo.org (Oktoberfest/Marcowe) czyli małe przed zawody.

Pierwsze trzy miejsca będą nagrodzone dyplomami a pierwsze miejsce nagrodzone będzie małym workiem słodu pszenicznego. Tak więc jest o co powalczyć. Warunek jest jeden trzeba samemu dostarczyć piwo i se zagłosować za nim. ;) Jako, że może nas sporo być zdało by się mieć 3-4 butelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co Pieronie, tak tylko na te niewiasty liczysz, hę?

No bo wiem, że na Ciebie mogę liczyć w 100% ;)

 

Pieronie, będę się starał przyjechać, choć gwarancji żadnej nie daję....

No mam nadzieję, że tym razem będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.