Skocz do zawartości

Św. Patryk u Pierona


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Od kogo dostałem nie opisane piwa, złoty kapsel nieopisany, bez etykiety? Pr. koźlak, kolor ciemny-rubin?

 

Jak słabo nagazowany to mój.

 

p.s. nie, ciemny rubin to raczej nie mój

Edytowane przez misiuzeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc :)

 

Mam takie kapsle, czego się bać?

 

Właśnie cała noc nad tym myślałem bo raczej u siebie ostatnio nie miałem przegazowanych piw(tak mi się zdaje). Jest jeszcze jedna opcja ale poczekam na jakieś info od rexxa5555.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielok - głowy nie dam uciąć ale kapsel był opisany jako WIT

całe szczęście butla nie posypała się w drobny mak, lecz tylko pękła, jak na złość wszystko spłynęło pod kuchenkę ;)

 

Dementuję plotki Wit Bieloka nie jest przegazowany, właśnie otwarłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Czekałem bardzo na tą informację od Rexa5555.

Więc sprawa wygląda tak - piwo na 99% nie jest przegazowane. Natomiast Paweł który kapslował ta warkę dość brutalnie obchodził się z butelkami, zakapslowane właściwie wrzucał do transportera.W kilku butelkach dno odpadło jeszcze przed uzyskaniem gazu. Wita miałęm w ZG więc przetrwał trasę w samochodzie o długości 300 km więc było to butelka uszkodzona w czasie butelkowania.

 

Z mojej strony pozostaje przeprosić i prosić o ostrożność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jak przechowujesz też swoje butelki, ale ja raz dostałem takie z co były na dworze (i tam zimowały). W co drugiej później dno odlatywało, większość przed rozlaniem. Szkło zrobiło się bardzo kruche, większość nie wytrzymała nawet kąpieli (obmycia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

To może być jakiś ślad. Moja butelki zimowały na zewnątrz. I niestety nie wszystkie było odwrócone do góry nogami więc mogło w nich zostać trochę płynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Jak słabo nagazowany to mój.

p.s. nie, ciemny rubin to raczej nie mój

 

No może nie ciemny rubin? Ja znam tylko trzy kolory tak naprawdę ;-)

w każdym razie piwo przegazowane miałem nosa że naszykowałem dwa kufle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Chciałem serdecznie podziękować producentowi piwa ze złotym kapslem opisanym C za możliwość powtórnego umycia dwóch szafek kuchennych, podłogi, chlebaka przed świętami :lol:

Chodzi oczywiście o piwo które dostałem w Rudzie Śląskiej

U mnie piwo stało w tem. pokojowej przed spożyciem godzinę w lodówce. Szampan przy nim to mały pikuś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.