Skocz do zawartości

Św. Patryk u Pierona


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Bielok,dawaj fotki m.in.z dyplomem dziadka./ostatnie miejsce/. :D

Impreza super,dzięki Pieron.Za rok. :beer:

Nie ma się co przejmować, bo ja rok temu też takie zdobyłem.

Dyplom mam i dzięki temu otrzymam jeszcze jeden z krakowskiego konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Zdjęcia będą, jednak nie od razu. Paweł zawsze ma problem z jakimś terminowym podesłaniem fotek, taki jego urok :)

Nie mniej będę mu przypominał, myślę że w nadchodzącym tygodniu fotki juź będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za super imprezkę. Adaś a tobie szczególnie dziękuję za zaproszenie do Twojego domu nocleg i obiadek. No i oczywiście za oprowadzenie po Twoim imponującym browarze. Tyle tanków z piwem to jeszcze nie widziałam, są wszędzie . Jeszcze raz wielkie dzięki

 

P.S Do Jacka , Twój Witek pierwsza klasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chciałem podziekować wszystkim ,i mam wielka nadzieje abysmy w tym gronie w tym miejscu czesciej sie spotykali, co nam szkodzi raz na jakis czas to powtarzac, okazji sie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Zdjęcia będą, jednak nie od razu. Paweł zawsze ma problem z jakimś terminowym podesłaniem fotek, taki jego urok :)

Nie mniej będę mu przypominał, myślę że w nadchodzącym tygodniu fotki juź będą.

Co do fotek mam prośbę. Nie wklejajcie takich z głupimi minami itd ;) Mam nadzieję, że foty przejdą przez photoshopa bo bez tego wstyd się pokazać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że foty przejdą przez photoshopa bo bez tego wstyd się pokazać :lol:

 

To nie jest "Viva" czy inna "Pani domu", żeby retuszować na potęgę. Sama prawda ma być! Absolutely live! :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porter,Ty tak mówisz bo Cię tam niestety nie było i nie widziałeś ile się leje tam piwa ;)
Niema litości! Jak się warzy dobre piwo to trzeba umieć je wypić :D . GC imprezy u Adama nie powinien narzekać. :smilies: Jeszcze raz gratuluję. Worek był ciężki?
Dla mnie jest to bardzo ważny dyplom.Jeden i jedyny z piwowarstwa,bo od lutego jestem na emeryturze i wątpię abym dostał dyplom o nr.1-3. :D Teraz zdobywaja dyplomy "młode wilki". :okey:
Kufelek z nagrody posłuży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak późno , ale z całego serca dziękuję Adamowi za to że mogłem uczestniczyć w tak wspaniałym spotkaniu. :beer::okey:

Gorąco pozdrawiam wszystkich uczestników i cieszę się, że mogłem poznać osobiście parę nowych twarzy.

Gratulacje dla laureatów :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc :)

 

Zapraszam do galerii:

http://www.piwo.org/...ania-piwowarow/

Grzesiu,

Dzięki za super fotki.

Najbardziej z nich rajcuje mnie konkurs i zaangażowanie w ocenianie. Wiem, że to nie łatwa sprawa, ale widzę ile też jest w tym zabawy.

Dzięki raz jeszcze za udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema litości! Jak się warzy dobre piwo to trzeba umieć je wypić :D . GC imprezy u Adama nie powinien narzekać. :smilies: Jeszcze raz gratuluję. Worek był ciężki?

Oj tam, oj tam ;) Wcale nie narzekam, tylko sobie żartuję ze swojego wizerunku :lol: Worek nie był może bardzo ciężki, ale swoje ważył, także będę miał słód na cały następny sezon ;) Bardzo jestem zadowolony z tego, że poznałem nowe osoby. Wcześniej większość z Was kojarzyłem tylko z fotek, a teraz przyszedł czas na spotkanie i pogaduchy w świetnym towarzystwie. Bardzo jestem zadowolony z tego, że moje piwo smakuje też innym osobom, nie tylko mnie. Myślałem, że w piwniczce nie mam piwa konkursowego, a tu taka niespodzianka. Na udział w konkursie zdecydowałem się dopiero w piątek. Pierwszy raz brałem udział w konkursie i już jestem doceniony. To naprawdę cieszy :) Dziękuję wszystkim za oceny, cieszę się, że piwo smakowało. Konkurs traktowałem jak dobrą zabawę. Piwo jest dobre, ale nie idealne, wymaga trochę dopracowania. W imprezie rangi żywieckiej raczej nie ma szans.

 

Jacku uwarzyłeś świetne piwo, bardzo mi smakowało, mojej Agnieszce też :beer: Paweł, Ty również postawiłeś wysoko poprzeczkę. Smakowało mi też bardzo piwo Szweda, zielone Adama, jego pils, pszeniczka też wywołała na mnie wielkie wrażenie, no i piwo z goryczką 400 IBU :okey:

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za spotkanie, za wspaniałą atmosferę, za te kilka razem spędzonych godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.