Skocz do zawartości

Św. Patryk u Pierona


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc każdy powinien otrzymać wiadomość na PW. Zaczynamy o 14-tej a kończymy przed 22-gą (oj, wcześnie coś ;)). Do 16-tej chciałbym wszystkich już widzieć bo o tej porze zaczynamy konkurs piwowarski. Po konkursie mamy Zielone piwo oraz wyniki ze I Szczecińskiego Konkursu Piw Domowych ( o ile je dostaniemy ;)). Piwa raczej nie powinno braknąć w to nasze święto, ale jak by co to skoczę do chaty (mam blisko), a sam zabieram 7 kegów i parę skrzynek. Tak więc do zobaczenia.

Ciekaw jestem miny właściciela knajpy jak ekipa będzie wchodziła do lokalu ze skrzynkami i kegami. Po poście Adama sądzę że niema litości :smilies: Będziemy mieli piwa więcej niż On. :D Zobaczyć zdziwienie bezcenne!

Do nagród oczywiście się skromnie dorzucę, ale nie zapomnę chyba już jak zwykle o ostatnim miejscu i będzie za to tradycyjnie porcelanowy kufel " I Śląskiego Festiwalu Piwa". Mam jeszcze chyba kilkadziesiąt na następne edycje PATRYKA :D

Konkurs Grand Open czyli bez kategorii, przy czym dając piwo zgłaszamy co to ma być i oceniamy wg tego sylu.

Bardzo mnie to cieszy, czyli nie musimy zgadywać kategorii? :D Już żałuję że nie będzie mojej żony bo poustawiała by wszystkich certyfikowanych sensoryków. :lol: Adam plus dla Ciebie że oceniać będą wszyscy :okey: . Mam chyba jeszcze zapasik plastikowych kubków 0,25 , dostarczyć?

Jak się cieszę że tam będę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W imieniu naszego kolegi Andrzeja Portera mam pytanie i zarazem prośbę. Czy ktoś z szanownego grona posiada gęstwę na piwa górnej fermentacji?. Jeśli tak i może się podzielić to ja jutro na spotkaniu słoiczek odbiorę i przekażę Jędrkowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Chciałem podziękować Pieronowi za zorganizowane spotkanie, wszystkim koleżanką i kolegą za przybycie.I przeprosić za swoja słabą formę, niestety resztki choroby się jeszcze we mnie kołaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za spotkanie, szczególnie Adamowi za organizację imprezy. Mam nadzieję, że niczego nie zapomnieliśmy, zaraz sprawdzę ;) Nie wiem komu dawałem swoje piwa, poniżej zamieszczam oznaczenia skrótów:

M - monachijskie jasne

PS - Pedros Stout

Mar - Marcowe

PA - Pale Ale

 

Bielok, podpadłeś mi, że nie upomniałeś się o swojego jabola ;) Jednak Twoja skleroza jest bardziej zaawansowana niż moja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Bielok, podpadłeś mi, że nie upomniałeś się o swojego jabola ;) Jednak Twoja skleroza jest bardziej zaawansowana niż moja ;)

 

Mistrzu ..... nie jestem godzien :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Adama za podjęcie się organizacji fajnej imprezy i sponsorom za nagrody, jak również zwycięzcy konkursu :)

PS Zostawiłem gdzieś na stole mój notatniczek z piwami, jakby ktoś znalazł to byłbym wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, miałem zrobić to wcześniej, ale jakoś rano nie mogłem (wypiłem urbooka na dzień dobry - śnił mi się w nocy).

Chciałem podziękować wszystkim za tak liczne przybycie na imprezę, za piwa do degustacji, za liczny udział w konkursie, za dyskusje o piwie i przy piwie a przede wszystkim miłą atmosferę którą tworzymy razem.

 

Dzięki i do zobaczenia za rok !!!

 

PS Fotek nie będę zamieszczał, bo kto był to wie jak było ;)

Edytowane przez Pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za udział w konkursie piwowarskim. 16 Jury oceniało tylko 10 próbek piwa.

 

I miejsce zdobył Mateusz (19Mateusz87) swoim AIPA - dla mnie było rewelacyjny, ale jak widać nie tylko dla mnie,

II miejsce zdobył Jacek (Kocurek) swoim Witbierem - no Witek wyborny - w Częstochowie i Żywcu powinien się pokazać,

III miejsce zdobył Paweł (Pavulonek) swoim Monachijskim.

 

Zwycięzcom wielkie gratulacje, zapraszam do udziału wszystkich uczestników za rok !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla organizatorów i dla wszystkich których znów można było spotkać w żywo.

 

p.s. zielone skończyło się za szybko ;)

Zielonego wcale nie brakło, bo coś doniosłem w kegu do chaty i za godzinę będę jeszcze konsumował. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Adama za podjęcie się organizacji fajnej imprezy i sponsorom za nagrody, jak również zwycięzcy konkursu :)

PS Zostawiłem gdzieś na stole mój notatniczek z piwami, jakby ktoś znalazł to byłbym wdzięczny ;)

Wiem, wiem, sprawdź PW.

Edytowane przez Pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.