Skocz do zawartości

Piwo domowe na wesele


Darek815

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na swoje zrobiłem desitke, belgian blond, grodzisza i fesa. Każdego po około 40 butelek czyli łącznie ~160 a nawet trochę więcej bo grodzisza robiłem pod korek. Na weselu połowa zeszła przed 24. Na poprawinach druga połowa. Nikt nie wybrzydzał. No może trochę niektórzy na grodziskie :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Robiłem przyjęcie weselne w stylu "piwko i karóweczka z gryla" :D

Piwa które robiłem:

• Mango Milkshake IPA (chętnie wybierane przez kobiety)

• American Wheat

 

Dzięki koledze @Daniel() (warsztaty "zaszczep w sobie bakcyla"), miałem drożdze HotHead i zrobiłem na nich

• American Wheat

• APA

Obydwa powyższe piwa wypito najwcześniej, szczególnie pszenica na HotHead dobrze wyszła, miała odjazdowy cytrusowy aromat. 

 

No i tradycyjnie zgodnie z wpisami poprzedników

• Oatmeal Stout zalegał prawie do końca imprezy :)

 

Edytowane przez ChmielowyAli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Już 2miesiące po weselu z zapomniałem się pochwalić :D
na 118osób uwarzyłem 50l AIPA, zdecydowałem się na butelki z etykietami (własnej koncepcji ale rysowane przez rysownika) i było trzymane w lodówce ze sterownikiem temp. ustawionym na 10°C niedaleko stołu wiejskiego.

Piwko było wielkim zaskoczeniem, zeszło wszystko jeszcze dłuuuo przed oczepinami :)

Dołączam zdjęcia etykiet zrobione przez jednego z gości weselnych

 



 

IMG_20180708_024935.jpg

IMG_20180708_024945.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopie temat.

 

Na swoim weselu postawilem nalewak Corneliusa (schladzarka) na 5 kranow. 3 krany dzialaly i laly piwko na jednym cisnieniu tylko kegi corny zmienialem bo w sumie nikt nie wiedzial jak to dziala zeby sie nie pienilo. Na stole bylo wino w barze mocniejsze trunki a i tak fama sie rozeszla i kilka osob pytalo czy na ich weselu moge im taki prezent zrobic.

2 kegi 19l byly z czyms jasnym pijalnym apa aipa

Jakies 9 i 11 z ciemnym ale i mocna Belgian aipa...

W sumie tylko ta bipa urywala glowe... reszta zwyczajne cienkusie do popijania ale ludzie wydawali sie happy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.