Jump to content
Mateusz Puślecki

MOT PSPD na #7 Warszawskim Festiwalu Piwa

Recommended Posts

Zapraszamy do udziału w aktywnościach Mazowiecki Oddział PSPDpodczas jesiennego #7 Warszawski Festiwal Piwa na Stadionie Legia Warszawa. 

Przez wszystkie 3 dni będziemy na naszym stoisku przy foodtrackach. Nie obędzie się bez warzenia i odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące piwowarstwa domowego, konkursów, sędziowania i PSPD. Będziemy także rozprowadzali nasze t-shirty i bluzy oddziałowe, kapsle i otwieracze:-)
Będziemy także dla chętnych kolportowali słody od Viking Malt :-)
Tu dzieli i rządzi Michał Grabowski, a wspierają Koledzy z MOTu :-)

Będziecie mogli obejrzeć fałszywe dna produkcji Marxam Brewing, które idealnie wkomponują się w Wasze domowe warzelnie. Przede wszystkim ułatwi proces filtracji i przyspieszy czas warzenia piwa w domu. Na stoisku także akcesoria piwowarskie Marxam: mieszadła, fermentory, korki, kapsle, dodatki do piwa i wiele innych.

Zapraszamy na wydarzenia specjalne - spotkania z naszymi gośćmi i nie tylko:

1. Akademia Drożdżowa Fermentum Mobile. W czwartek 21 września o 20:15 w sali warsztatowej na 1. piętrze.

Jesteś piwowarem domowym? Chciałbyś zacząć używać w swym browarze płynnych drożdży ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Wpadnij na wykład Akademii Drożdżowej Fermentum Mobile podczas Warszawskiego Festiwalu Piwa w dniu 21 września 2017 o 20:15 w sali warstatowej. Przekonasz się ze stosowanie płynnych drożdży wcale nie jest tak trudne jak się wydaje. Dowiesz się m.in. jakie są zalety stosowania płynnych drożdży w piwowarstwie domowym oraz jak i po co robić starter drożdżowy. Na wydarzenie zapraszają Fermentum Mobile oraz Mazowiecki Oddział Terenowy PSPD. https://www.facebook.com/events/140158919931627 

2. W sobotę 23 września o 16:00 zapraszamy na scenę główną WFP na "Jak on to zakapslował?! PSPD na scenie #wfp7"

Jak on to zakapslował?! - to chyba najczęstsza reakcja laików, gdy widzą butelkę domowego piwa. Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych w swoim scenicznym występie na #wfp7 da odpowiedź nie tylko na to pytanie, ale i na wiele innych związanych z warzeniem piwa. Przemek Iwanek iMateusz Puślecki podpowiedzą od czego zacząć, ile kosztuje sprzęt i surowce. Oczywiście zademonstrują także, jak powstaje piwo w mikroskali. Będzie pachnieć chmielem i słodem - to pewne.
Gościem specjalnym będzie Andrzej Miler, jeden z najbardziej utytułowanych piwowarów domowych w Polsce (m.in. Grand Champion PSPD 2012, Puchar PSPD 2017), współzałożyciel i piwowar Browar Rockmill. Będzie to zatem świetna okazja by wypytać go, jak wygrywać w konkursach oraz jak to jest przejść na zawodowstwo. ;) http://warszawskifestiwalpiwa.pl/program 

Do zobaczenia
Zarząd Mazowiecki Oddział PSPD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.