Jump to content

Recommended Posts

2 godziny temu, Przemas.IE napisał:

Ja bym chetnie wyprobowal takie cos. Tylko jak refermentacja wyglada w puszcze, jest to bezpieczne? 

Tak jak w butelkach przesadzisz będzie wesoło.

Proszę Państwa trzy osoby które wyrażą chęć otrzymania układu do zamykania, otrzymają układ zamykający oraz sto puszek.

liczy się kolejność komentarzy

pozdrawiam

Gdyby ktoś się wyłamał to jestem również chętny na test. Przemawia do mnie to rozwiązanie bo gotowy produkt zajmuje mniej miejsca, nie puszcza UV i nie potłucze się w transporcie. Trzymam skrzynki z piwem przy drzwiach balkonowych (małe mieszkanie) nakryte kocem żeby się nie naświetliło, przy puszce nie ma tego problemu :) 

Trzymam skrzynki z piwem przy drzwiach balkonowych (małe mieszkanie) nakryte kocem żeby się nie naświetliło, przy puszce nie ma tego problemu  

No nie ma, nie bedziesz musial nakrywac kocem

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Z racji tego iż firma puszkopol oczekuje ode mnie wysyłki im mojej wiertarki aby zamontować zestaw do zamykania puszek jestem zmuszony zrezygnować . Było kilku chętnych więc ktoś może będzie zainteresowany.

W dniu 3.01.2019 o 18:00, Puszkopol napisał:

Proszę Państwa trzy osoby które wyrażą chęć otrzymania układu do zamykania, otrzymają układ zamykający oraz sto puszek.

liczy się kolejność komentarzy

pozdrawiam

Gdzie tu jest napisane cokolwiek o wysyłce wiertarki, zamontować głowicę na wiertarce to żadna filozofia mając głowicę do zamykania puszek mięsnych wiadomo jak to robić.

Podoba mi się to. Jedna osoba się wyłamała, jeśli dalej oferta aktualna to wciąż jestem chętny. A jeśli nie to jaki jest koszt zakupu zamykarki?

No a jesli bysmy cyklicznie w jednym watku wpisywali zamowienia na puszki to na jaka cene mozna liczyc?

I jak sie przedstawia oferta cenowa innych puszek bo na samo piwo to troche szkoda.

Tym bardziej ze calych warek chyba nikt nie bedzie puszkowal(posted 48 groszy) skoro sa kegi(darmowa eksloatacja), jakas baza butelek(z kapslem po 4 grosze).

@Puszkopol

Jestem chętny na testy gdyby ktoś jeszcze zrezygnował.. Jak się to ma do montażu na wiertarce WS15? Jest za duża i za ciężka na wysyłkę.

Mogę pomóc w opracowaniu uchwytu do wrzeciona/stojaka wiertarki w miarę uniwersalnego, niewymagającego wysyłania wiertarki.

Okazało się, że aby zamontować przystawkę do zamykania puszek należy przesłać swoją wiertarkę do producenta zamykarki w celu montażu. Niestety mój model wiertarki stołowej z uwagi na wagę nie nadaje się do przesłania. Również po oglądnięciu technologi zamykania jakoś ochota mi odeszła. Za dużą uwagę kładę na czystość podczas produkcji piwa i aktualnie nie wyobrażam sobie tej czynności robić u mnie w "warsztacie". Dlatego zwalniam swoje miejsce dla kogoś chętnego do eksperymentowania.

Ja zrezygnowałem. Puszkopol napisał że ktoś z forum jest chętny  na moje miejsce więc może żeby było jasne ze faktycznie wydadzą 3 zamykarki niech ujawnią się osoby które są na liście. 

Dostałem maszynkę zmontowaną na wiertarce, którą wysłałem do pana Zbigniewa. Wszystko działa sprawnie i szybko. Czas puszkowania 2 skrzynek to ok 15min. Puszka szczelna i wszystko wygląda super. To tak na świeżo. Cena puszki porównywalna do butelki w hurcie więc akceptowalna nawet dla piwowara domowego. Polecam!

20190308_125333.jpg

20190310_170228.jpg

Przerabiali elementy Twojej wiertarki czy dołożona jest przystawka na wymiar? Można to łatwo zdemontować/zamontować?

Swoją drogą, przy całej mojej ostrożności do piwa w puszce, robi wrażenie :]

Zamówiłem wiertarke i wysłałem do montażu.  Z niej wymontowali element trzymający wiertło a zamontowali te rolki dociskowe. Na dole zamontowali podstawkę na łożysku. Nie rozkrecalem tego.