Jump to content

Recommended Posts

Witam

Jeśli są Państwo zainteresowani konfekcjonowaniem własnego piwa w puszki to zapraszam do kontaktu,posiadam w ofercie zamykarki do puszek oraz puszki na piwo.

Cena zamykarki 1500 zł

cena puszki na piwo z wieczkiem 1,2 zł

przy większych zamówieniach oczywiście możliwość negocjacji ceny

pozdrawiam
Zbigniew - PUSZKOPOL

21741889_718492521679902_982975069_o.jpg

21733745_718492638346557_609379224_o.jpg

21764329_718492511679903_480917171_o.jpg

paola 3.jpg

21729608_718492715013216_74908223_o.jpg

Guest

No drogo, ale jakbym znajomych poczęstował swoim piwem z puszki to delikatnie mówiąc by się zesrali. Czekam na pierwszego odważnego i fotorelacje na forum :)

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

24 minuty temu, BelgLover napisał:

...ale jakbym znajomych poczęstował swoim piwem z puszki to delikatnie mówiąc by się zesrali...

@BelgLover aż tak źle z Twoimi piwami?

wybacz żart niskich lotów, ale po prostu nie mogłem się powstrzymać, z góry serdecznie przepraszam i proszę bez urazy.

Kompletnie zbyteczne w piwowarstwie domowym.
1) Duży niezbędny nakład wejściowy.
2) Duże koszty eksploatacji.
3) Puszki są jednorazowe. Trzeba by się zaopatrywać na bieżąco.
4) Aspekt ekologiczny - szkło można umyć i wykorzystać ponownie.

Plusów poza szpanem nie ma ;)

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, BelgLover napisał:

No drogo, ale jakbym znajomych poczęstował swoim piwem z puszki to delikatnie mówiąc by się zesrali. Czekam na pierwszego odważnego i fotorelacje na forum :)

zazdroszczę, wśród moich znajomych nadal pokutuje mit piwa które pite z puszki śmierdzi żelastwem...

swoją drogą droga zabawa w takie puszkowanie

5 godzin temu, BelgLover napisał:

Ja bym zabrał puszki z piwkiem na Woodstock, a przed znajomymi zaszpanuje kegeratorem :-) muszę go tylko napełnić :-D 

Nie mniej jednak trochę drogo ten biznes wychodzi. 

Edited by Michal_87

Dnia ‎2017‎-‎09‎-‎13 o 22:07, Puszkopol napisał:

cena puszki na piwo z wieczkiem 1,2 zł

Czy nie ma tu błędu? Za przybliżoną cenę można kupić puszkę już wypełnioną piwem.

Zapewne nie ma błędu, a wszystko zależy od ilości którą chcesz kupić, wiadomo że detal będzie droższy od hurtu, taki domowy piwowar to kupi powiedzmy że 100 puszek tak na 2-3 warki, a w dużych browarach idzie to w dziesiątkach tysięcy zapewne :D

Greczek, świetnie że tłumaczysz prawa rynku, wolałbym jednak żeby ogłaszający się wypowiedział.

Skoro piwo w puszce marki Tesco kosztuje 1,30 to ile może kosztować puszka w hurcie? 5-20 gr?  Fajny gadżet ale w detalu nie jest wart więcej niż za butelkę czyli 50-60 gr.

Bez obrazy dla puszkopol.pl - świetnie że ktoś wreszcie zaproponował takie rozwiązanie.

Edited by Maryh

Proszę Państwa firma Puszkopol wprowadziła do sprzedaży puszkę na piwo w tym roku za namową klientów.Cena puszki wynika z tego , że kupujemy je w ilościach paletowych - nie tirowych (300 000 sztuk)cena o której Państwo wspominacie jest dla browaru.  Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji ceny.

Edited by Puszkopol

Bez urazy, ale sprzedawca jak będzie chciał to i za 5 zł będzie sprzedawał te puszki, natomiast rynek to zweryfikuje, czy tyle zapłaci czy nie za puszkę, masz wybór, nie musisz kupować. Najwidoczniej sprzedawca przekalkulował sobie koszta i potencjalne zyski i taka cenę ustalił, jak dla mnie też drogo, więc nie kupię i nie narzekam, "bo ja chcę taniej".

Każdy rok są wiecej browary w Stanach że używają puszki. Daj do szklanka i jest lepszy niz butelka, bo tlen nie chodzi do puszka.

https://www.google.pl/search?q=craft+beer+can&rlz=1C1GGRV_enPL751PL751&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj_gKX9zM3WAhVIbRQKHZR1Dx0Q_AUICigB&biw=1460&bih=690

W Stanach ludzie ogólnie lubią rzeczy nieużyteczne jak choćby komputery ze znakiem nadgryzionego jabłka ;)

Jak komuś smakuje niech pije z puszki, ja wole szklane butelki przelane do :beer:

Ciekawie to wygląda, choć cena zbyt wygórowana. O ile puszki w detalu przy odrobinie szaleństwa są do zaakceptowania to zaciskarka już nie. Urządzenie dość proste. Chyba kupię kilka puszek i coś takiego skontstruuję.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Witam

Chciał bym odświeżyć temat puszek oraz zamykarki do puszek

Aktualna cena puszki do piwa 500 ml 0.48 gr brutto

Układ do zamykania (montaż na wiertarce stołowej )koszt 400 zł brutto

Przy zakupie grupowym możemy po negocjować z ceną :)

44802400_180307392854502_7269612970345234432_n — kopia.jpg

44859423_2178065092464259_895910799053160448_n — kopia.jpg

Chcecie to sprzedać piwowarom domowym, to zróbcie deal z jakimś blogerem, który warzy piwo (niekoniecznie tym najbardziej znanym). Może np

Dori z blog.homebrewing.pl. Doświadczona piwowarka, a przy okazji właścicielka sklepu. Niech to przetestuje, pokaże proces puszkowania i degustację gotowego piwa z puszki. Na dziś nie sądzę, żeby ktoś w ciemno to wszedł, choć idea zła nie jest.

Edited by Wania

13 minut temu, Wania napisał:

zróbcie deal z jakimś blogerem, który warzy piwo

Ja jestem mało znany w świecie piwowarów domowych, mało doświadczony, ale wygadany ;) Chętnie zrobię ten deal ;) Będzie świeży powiew, nowa twarz, bystre komentarze.

A tak w ogóle, potrzebuję pieniędzy...

19 minut temu, Wania napisał:

Chcecie to sprzedać piwowarom domowym, to zróbcie deal z jakimś blogerem, który warzy piwo (niekoniecznie tym najbardziej znanym). Może np

Dori z blog.homebrewing.pl. Doświadczona piwowarka, a przy okazji właścicielka sklepu. Niech to przetestuje, pokaże proces puszkowania i degustację gotowego piwa z puszki. Na dziś nie sądzę, żeby ktoś w ciemno to wszedł, choć idea zła nie jest.

PSPD coś takiego robiło na konferencje we Wrocławiu:

https://pspd.org.pl/blog/2018/09/27/piwo-domowe-puszkach/

Może i mały rozgłos to miało bo konferencja zamknięta ale z tego co słyszałem dało to radę. 

12 minut temu, Undeath napisał:

PSPD coś takiego robiło na konferencje we Wrocławiu:

https://pspd.org.pl/blog/2018/09/27/piwo-domowe-puszkach/

Może i mały rozgłos to miało bo konferencja zamknięta ale z tego co słyszałem dało to radę. 

No spoczko, ale to chyba nie ten sam sprzęt. Tu mamy jakąś konkretną zaciskarkę firmy Puszkopol, która znajduje się w cenowym zasięgu piwowarów domowych i rozchodzi się właśnie o jej test :)

13 minut temu, Wania napisał:

No spoczko, ale to chyba nie ten sam sprzęt. Tu mamy jakąś konkretną zaciskarkę firmy Puszkopol, która znajduje się w cenowym zasięgu piwowarów domowych i rozchodzi się właśnie o jej test :)

Faktycznie. Myślałem, że to ta sama osoba robiła. 

Ten z Puszkopola polecali na wędzarniczej braci do konserw, do piwa nikt nie wspomina jak się sprawia.