Skocz do zawartości

Nowa wersja piwo.org - sugestie, problemy, błędy


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dawno mnie w tym temacie nie było;). Jest szansa na jakieś prostsze "podbijanie" licznika warek? Teraz jak już wiem gdzie to "siedzi" to raptem trzy kliki, ale fajnie by było, jakby to był jeden klik (np. wyciągnięte do dropdowna obok nicku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się ustawić żeby zmiany kolejności wyświetlania postów zapisywały się w ustawieniach konta (ciasteczka?)?
O co chodzi: np. dyskusje o szczepach drożdży automatycznie ustawione są alfabetycznie i za każdym razem muszę przestawiać by je sortować wg. aktualizacji. Nie jest do duży problem, ale fajnie by było żeby przeglądarka zapamiętywała takie zmiany. No chyba że to jakiś błąd moich przeglądarek, ale sprawdzałem to na kilku komputerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Syrjus napisał:

O co chodzi: np. dyskusje o szczepach drożdży automatycznie ustawione są alfabetycznie i za każdym razem muszę przestawiać by je sortować wg. aktualizacji.

Też zwróciłem na to uwagę i faktycznie by się przydało.

 

Od siebie tylko dodam:

Czy byłaby możliwość dodania ciemnego motywu dla forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NathandrelNiestety nie ma to jakiegoś prostego sposobu.

 

@SyrjusGeneralnie tak kiedyś postanowiliśmy, jak ten dział powstawał, żeby było właśnie alfabetycznie. Tam nie ma jakiś dużych i częstych zmian raczej...

 

@Kombinator Ok, poszukam czegoś zgrabnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elroy
Rozumiem filozofię i w sumie się z nią zgadzam - dział ma służyć doraźnemu sprawdzaniu konkretnego produktu jak w encyklopedii. Wówczas logiczne jest, że łatwiej się szuka alfabetycznie. Jednak w praktyce szybko poznaje się "swoje" produkty, a o niektórych forumowa dyskusja wciąż trwa. Też padają pytania, które łatwo można przeczytać, informacje o zmianach np. jakości... IMHO fajnie by było móc śledzić zmiany, a nie weryfikować wszystkie produkty za każdym razem.
Ale to taka moja mała sugestia. Skoro taki system się sprawdza to nie będę się upierał. Snu z powiek mi to nie spędza

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elroy :) w poprzedniej wersji nieważne gdzie byleś, mogłeś bez problemu wskoczyć z Wiki do Forum i odwrotnie. Teraz wiki wygląda na niezależny , niepołączony byt i by przeskoczyć z wiki do forum, trzeba w pasku wpisać np.: piwo.org by wyjść z wiki.

Czy możesz do loga piwo.org na wiki podłączyć link do piwo.org lub inaczej dorobić w wiki menu z przejściem do forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wynika to z faktu, że musiałem podnieść wersję mediawiki, aby była zgodna z php7, ale spowodowało to niekompatybilność dotychczasowego szablonu. 

Zapewne jakoś w tym miesiącu usiądę i zrobię po staremu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj po 0:00 pojawił się problem z otwarciem forum na telefonie, przeglądarki zgłaszają problem z nieważnym certyfikatem. Pomaga zmiana daty na 5 luty 2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.