Skocz do zawartości

Nowa wersja piwo.org - sugestie, problemy, błędy


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Zostało jeszcze dość dużo pracy, ale jeżeli natkniecie się na jakieś problemy, to bardzo proszę o informację w tym temacie. Dziekuję :)

Konieczna sprawa, to użycie opcji oznacz jako przeczytane (w prawej części strony na górze i dole). Inaczej zobaczycie jakieś bardzo stare wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, B.K. napisał:

Myślałem że już się nie zaloguję - wcześniej do logowania używałem starej nazwy konta, a teraz już musiałem użyć nowej.

Teraz da się zalogować tylko tą nazwą, która wyświetla się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde, jest ładnie, nowocześnie etc.: eye candy mawiają.

Ciekawy pomysł ze zdjęciem w tle profilu - układ FB znacznie lepszy niż dotychczasowy, wsadzający całą stronę.

Na stronie pierwszej nie potrafię znaleźć aktualizacji statusów - ich ustawianie jest w profilu całkiem czytelne.

Brak jest sygnaturek w postach i w profilu. Albo nie mogę znaleźć - może gdzieś w ustawieniach jest opcja: wyświetlaj/ nie wyświetlaj.

edit: I jeszcze nazwanie postów w piaskownicy "pytaniem" mnie denerwuje, ale to detal.

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zasada napisał:

Na stronie pierwszej nie potrafię znaleźć aktualizacji statusów - ich ustawianie jest w profilu całkiem czytelne.

 

Na razie ja też nie :D

 

11 minut temu, zasada napisał:

Brak jest sygnaturek w postach i w profilu. Albo nie mogę znaleźć - może gdzieś w ustawieniach jest opcja: wyświetlaj/ nie wyświetlaj.

 

Domyślnie były wyłączone. Już ok. 

 

11 minut temu, zasada napisał:

edit: I jeszcze nazwanie postów w piaskownicy "pytaniem" mnie denerwuje, ale to detal.

 

To taki bajer o którym chciałem porozmawiać, jak już będzie wszystko na prostej. W razie czego oczywiście wyłączę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The text editor seems a little lest robust. One issue is getting the formatting of your text to match the formatting of the rest of the text based on what came over from the previous version. Is it possible to add a format painter?

 

I also noticed that many of my posts had messed up spacing and I had to spend 5-10 minutes going through and redoing it in my brewery thread. It took two edits for the spacing to stick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba się koniecznie przelogować, bo tapatalk ma zapamiętane stare ustawienia. Z tego co doczytałem, niekiedy pomaga wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji, a niekiedy niestety tylko jej reinstalacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do Piaskownicy z podforum Wsparcia Piwowarskiego przekierowuje do tego samego podforum.

Cytuj

Jak dobrze warzyć piwo i czego unikać. Wsparcie dla piwowarów z większym doświadczeniem. Początkujących zapraszamy do Piaskownicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej wersji, po kliknięciu swojej ikonki profilu w prawym górnym rogu była opcja 'moja zawartość' czy coś takiego. Po kliknięciu na to pojawiały się tematy, w których się wcześniej brało udział i łatwo można było sprawdzić gdzie są jakieś nowe odpowiedzi. Jest to teraz gdzieś ukryte czy jakoś inaczej nazwane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profilu powinieneś  zobaczyć ikonkę "Moja aktywność" - wyświetli Ci się wszystko co wrzuciłeś na piwo.org (nie tylko z forum).

Dodatkowo - górne menu->Aktywność->Zawartość którą rozpocząłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakąś godzinkę wrzucę taki roboczy chat którego testowaliśmy i doraźnie będzie (bez polonizacji i innych spraw, bo to tylko na chwilę)

Natomiast zleciłem zewnętrznemu programiście instalację u nas Rocket.chat, który po testach wypadł najfajniej. Niestety pojawi się za jakiś tydzień najwcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką uwagę. W poprzedniej wersji forum po wejściu w nieprzeczytaną zawartość i kliknięciu w jakiś tam temat, który mnie interesował przerzucało mnie od razu do ostatniego posta jakiego nie czytałem w danym temacie. Teraz tak jest, że ląduje dokładnie na pierwszym poście i pierwszej stronie tematu. Czy jest możliwy powrót tamtej funkcji? Nie powiem trochę upierdliwe jest strzelanie z stronami, którą ostatnio się widziało i szukanie najnowszego posta.

 

EDIT: dobra za szybko napisałem... Wystarczy kliknąć w godzinę dodania po prawej stronie posta i ląduje się na ostatnim w temacie. Zawsze to coś.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.