Skocz do zawartości

Jestem skromnym człowiekiem, więc nie "Witam" tylko Dzień Dobry! :)


Rogaty

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Tutaj Cezary z Otwocka, miasta gdzie podobno można uwarzyć sosnową APĘ.

Młodzik jestem, bo tylko 22 lata, ale z chęcią chciał bym aby na tym etapie wiek się już zatrzymał.

Moja ksywka to nic innego jak to, że czasami po prostu wyrastają mi rogi. Drugiego znaczenia nie przewiduję. :D

Nie mam zamiaru się rozpisywać, jakich to ja ambicji nie mam. Z resztą jestem po 2 warce, więc moja wiedza jest szczątkowa a praktyka jeszcze nijaka. W związku z tym ostatnim, zarejestrowałem się na tym forum.

Mam nadzieję zaczerpnąć pomocy, ale i dać może coś od siebie! ;)

 

Życzę wam, aby browarniczy zapał nie zgasł, tylko gdzieś tam zawsze się tlił. No to do zobaczenia na wątkach, bądź gdzieś tam w przyszłości na żywo. :beer:

Edytowane przez Rogaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie muszę spróbować tej twojej 51 warki! Musi być mega pyszna! :D

A tak na poważnie, to wychodzę z założenia, że w ostatecznym rozrachunku nie jest to ważne ile warek ma się na karku, lecz obiektywne podejście do sprawy. Wyjście z własnym produktem do ludzi i posłuchanie ich opinii, czy im to smakuje, czy nie, czy mieści się to w kategorii stylu, czy nie. Bo takie warzenie dla siebie samego to zatrzymanie się w miejscu, subiektywne podejście.

 

Dzięki za pozdrowienia i pozdrawiam! :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.