Skocz do zawartości

Slovak Homebrewing Star 2010


dori

Rekomendowane odpowiedzi

- w weekend zamieszczę wzór etykiety, którą każdy będzie musiał wypełnić i nakleić na butelki

Czyli nie można mieć naklejonych własnych oryginalnych etykiet poprawiających wartość wizualną piwa? Gdzieś mi się chyba obiło o oczy że to też będzie oceniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

- w weekend zamieszczę wzór etykiety' date=' którą każdy będzie musiał wypełnić i nakleić na butelki[/quote']

Czyli nie można mieć naklejonych własnych oryginalnych etykiet poprawiających wartość wizualną piwa? Gdzieś mi się chyba obiło o oczy że to też będzie oceniane.

Jak najbardziej można :) Niestety będziemy też musieli nakleić dyskretną etę informacyjną (imię, nazwisko, nazwa piwa, kategoria) inaczej Słowacy się pogubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przypominam że zgłoszenia do konkursu przyjmuję do 25 kwietnia czyli do niedzieli!!! Proszę więc wszystkich chętnych o szybką informację. Jeśli ktoś się waha jakie piwa wysłać proszę chociaż do niedzieli o informację, o chęci startu :) Mam też prośbę o w miarę szybką wysyłkę piw i nie zostawianie tego na ostatnią chwilę.

 

 

Zdecydowałam, że jednak sama nakleję niewielkie etykietki informacyjne na butelki. Jeśli wysyłacie mi kilka piw, które nie mają etykiet proszę je tylko jakoś oznaczyć :)

 

Zachęcam osoby warzące z ekstraktów do wzięcia udziału w konkursie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista startujących:

- sziszi

- josefik

- stasiek

- hrapek

- pieron

- szop007

- piwochłon

- wena

- jejski

- anteks

- JNT

- adanjan

- coder

- infam

- pako1

- dori

 

 

Mam nadzieję, że wszystkich zarejestrowałam. Jeśli kogoś niechcący pominęłam to proszę o info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Etykiety powędrowały do Dori. Wyszło tego kilkadziesiąt metrów :P Pozostaje Dorotce życzyć sprawnego etykietowania.

Prawie wszystkie butelki już oetykietowane ;) Czekam jeszcze tylko na przesyłkę od Codera, mam nadzieję, że poczta nie zawali i dziś ją otrzymam.

Jutro po południu umówiłam się ze Słowakami na przekazanie piwa i kasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam jeszcze tylko na przesyłkę od Codera' date=' mam nadzieję, że poczta nie zawali i dziś ją otrzymam.[/quote']

Jeszcze nie doszły? No trudno, najwyżej będziecie mieli dobre piwa na nastepnego grilla :)

Chwalipięta - dobre piwa. ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie doszły? No trudno, najwyżej będziecie mieli dobre piwa na nastepnego grilla :)

Nie dowiemy się czy dobre czy nie, bo wczoraj paczka dotarła :)

 

Właśnie Słowacy odebrali ode mnie piwa i kasę. Mam nadzieję, ze dowiozą wszystko szczęśliwie :)

Teraz musimy tylko czekać na wyniki.

 

Przy okazji dziękuję wszystkim za dodatkowe piwa dla mnie. Możliwość spróbowania piwa od innych piwowarów - bezcenna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie doszły? No trudno' date=' najwyżej będziecie mieli dobre piwa na nastepnego grilla :)[/quote']

Nie dowiemy się czy dobre czy nie, bo wczoraj paczka dotarła :)

 

Właśnie Słowacy odebrali ode mnie piwa i kasę. Mam nadzieję, ze dowiozą wszystko szczęśliwie :)

Teraz musimy tylko czekać na wyniki.

 

Przy okazji dziękuję wszystkim za dodatkowe piwa dla mnie. Możliwość spróbowania piwa od innych piwowarów - bezcenna :)

Dori,bardzo dziękujemy za zbiórkę i wysyłkę piw,jesteś wielka! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaki skromny. Gratulacje anteks. :)

 

Widzę, że chyba hrapek srebro pociągnął, no i złoto Szymon Kierszniowski (nie potrafię przypisać nicka).

EDIT: tak myślałem, że to sziszi.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.