Skocz do zawartości

Slovak Homebrewing Star 2010


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to prawda, ale stara gwardia wciąż na topie. Ciekawe czy Wena obroni swego Granda w Żywcu, bo chyba coś niechętny jest. :)

Ale wielki szacun za taki poziom w konkursie. Raz jeszcze gratuluję - trzymajcie pozom :beer:

Jak to niechętny? Niestety ja mogę tylko wysłać piwo. Reszta należy do jury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to niechętny? Niestety ja mogę tylko wysłać piwo. Reszta należy do jury.

Porter Chorzowski też będzie ?

Oczywiście, że będzioe, ale mam jeszcze 2 inne, a szkoda mi było więc wysłałem najgorszego. :):beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje. Cieszy mnie polski sukces, ale czy jest szansa na polską dystrybucję championa?

Myślę, że żadnej. No chyba, żeby to zakegowali i pojechać na bezczela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje. Cieszy mnie polski sukces' date=' ale czy jest szansa na polską dystrybucję championa?[/quote']

Myślę' date=' że żadnej. No chyba, żeby to zakegowali i pojechać na bezczela.[/quote']

Krzysiek będzie miał 100l :rolleyes:

No i co?

 

100l, to 2 lub 3 kegi. Względnie 10 transporterów. Jesteśmy w Schengen, jest spora szansa, że go nie skontrolują. :monster:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwochłon, anteks, wena, adanjan, sziszi, hrapek, przyjmijcie gratulacje. Piękne wyniki! Już wiemy, czyich porterów i stoutów trzeba się najbardziej obawiać w Żywcu :monster:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje. Cieszy mnie polski sukces' date=' ale czy jest szansa na polską dystrybucję championa?[/quote']

Myślę, że żadnej. No chyba, żeby to zakegowali i pojechać na bezczela.

Co ja bredzę? :rolleyes:

Przecież legalnie można przewieźć 110L. Także spokojnie może to przywieźć do Polski. Tylko nie może sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wielkie gratulacje :smilies: Bardzo się cieszę :lol:

Krzysiek podwójne gratulacje :beer: Zapraszam do mnie w drodze z Rożnavy :monster:

Z zaproszenia chętnie skorzystam, najlepiej w drodze powrotnej wioząc piwo, którym będę mógł się podzielić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców!! :monster: Jakoś pomyliły mi się dni i dopiero dzisiaj w okolicach południa dowiedzieliśmy się o pudle (organizator zjadł inforamcję, że piwowarów było 2). Teraz już nawet troszkę ochłonąłem. Sukces uczczony Andrzejkowym Koelshem.

 

Piękne dzięki dla Doroty za organizację przesyłki piw. Pewnie nie bawili byśmy się samemu w wysłanie.

Duża rónież zasługa BA, gdyż to ich zestaw był podstawą tego piwa. Zmieniliśmy tylko odrobinę zacieranie i pobawiliśmy się w modyfikację wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.