Jump to content
Maciejeq

[Sprzedam] Śrutownik Biowin - Warszawa Białołęka / Wyszków

Recommended Posts

Cześć,

Na sprzedaż idzie śrutownik Biowin. Śrutownik jak śrutownik, śrutuje :) Posiadam go od nowości, ześrutował ~70kg słodu, wizualnie nie posiada żadnych uszczerbków, technicznie jest w 100% sprawny. Dorobiłem mu śrubę i dwie nakrętki m13 by używać go z wiertarką, śrutował jak szalony. 

Sprzedaję z powodu przesiadki na śrutownik walcowy.

Cena jaka mnie interesuje to 80zł.

Sposób dostawy: preferuję odbiór osobisty
Koszt dostawy: --
Stan: używany
Oceń stan: 5

Odbiór osobisty na Białołęce, okolice Decathlonu przy trasie toruńskiej, w Wyszkowie po dogadaniu priv.

post-15636-0-48057900-1502610377_thumb.jpg

post-15636-0-63081100-1502610379_thumb.jpg

post-15636-0-79739100-1502610381_thumb.jpg

post-15636-0-04469500-1502610384_thumb.jpg

Edited by Maciejeq

Te śrutowniki czasami bywają krzywe, producent co prawda wymienia, ale masz za darmo dodatkową zabawę wtedy. Wiec drogo i nie drogo w sumie za działający.

Mam ten za 88zł i trafiłem na takiego co trzeba go samemu dopracować. Zależało na na czasie, a zabawę z odesłaniem sobie darowałem. Miał luzy we trzech miejscach nic dziwnego, jak go zobaczyłem to chiny pełną gębą...

Dorzuciłem fotki do pierwszego posta. Znalazłem już szybkowar, więc interesuje mnie tylko sprzedaż.

Mam ten za 88zł i trafiłem na takiego co trzeba go samemu dopracować. Zależało na na czasie, a zabawę z odesłaniem sobie darowałem. Miał luzy we trzech miejscach nic dziwnego, jak go zobaczyłem to chiny pełną gębą...

Nie miałem styczności z tymi śrutownikami, ale jeśli faktycznie tak to wygląda to lipa. Ten biowinowski wygląda jak wygląda, nie jest to ta jakość stali co porkert, ale też cena jest dużo niższa. W tym egzemplarzu, o ile dobrze się dokręci tę głowicę trzymającą "część obrotową" (żarno?) to wszystko wygląda na dobrze spasowane. 

Cenę podałem ot tak, biorąc pod uwagę cenę nówki i stan w jakim jest. Jeśli ktoś będzie chciał biowinowski używany śrutownik akurat ode mnie, to się dogadamy :) Nikogo nie namawiam ani nie zmuszam.

Oferta jest cały czas aktualna. Interesuje mnie sprzedaż na miejscu (Warszawa / Wyszków), nie chcę bawić się w wysyłkę.