Jump to content
Sign in to follow this  
Chicken

[sprzedam] Mała lodówka na fermentor

Recommended Posts

Sprzedam lodówkę, która miała służyć do fermentacji lagerów. Niestety z przyczyn lokalowych jestem zmuszony sprzedać i wrócić do styropianowego pudła.

W lodówce po usunięciu półki z drzwi, mieści się fermentor 30L. Z trudem co prawda ale wchodzi. Mniejszy z palcem w d... :P

Lodówka firmy Badima. Mała kompaktowa. Sprawna!!!
Wymiary:
szer.55cm
wys.55cm
gł.60cm

Cena jaka mnie interesuje to 110zł.

post-17548-0-96994700-1501234232_thumb.jpg

Poznań.

Szczerze mówiąc to wolałbym nie wysyłać bo to troszkę zachodu: znaleźć karton, zapakować itd. Dodam tylko, że nie każda firma kurierska podejmuje się takich przesyłek.

Jakie miasto? Wysyłka wchodzi w grę?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Dobrze sobie przypominam że garnka nie chciałeś wysłać bo Ci się nie chce?

A tu lodówkę chcesz żeby ktoś wysyłał?

Co do wysyłki -  odpowiedź w firmie kurierskiej: "Duży sprzęt AGD (np. pralka, lodówka, kuchenka) musi być nadawany wyłącznie na palecie. Przesyłki paczkowe zawierające duży sprzęt AGD nie zostaną przyjęte do przewozu."

Dla nich nawet mała lodówka to sprzęt AGD i mam go wpakować na paletę. Inaczej nic z tego. Nie mam palety, ani czasu na szukanie jej.

Hahaha dobrze pamiętasz

Wiem że Ci się nie chce więc w wolnej chwili wykonałem część pracy za Ciebie :)

https://www.olx.pl/oferta/lodowka-lodowko-zamrazarka-ikea-biala-CID628-IDnGCDs.html#43394576e5

https://www.olx.pl/oferta/lodowka-CID628-IDnCHEO.html#43394576e5

https://www.olx.pl/oferta/lodowka-candy-transport-CID628-IDnFJc4.html#43394576e5 

To tak na szybko :D 

Sorry za off top

Guest

Co do wysyłki - odpowiedź w firmie kurierskiej: "Duży sprzęt AGD (np. pralka, lodówka, kuchenka) musi być nadawany wyłącznie na palecie. Przesyłki paczkowe zawierające duży sprzęt AGD nie zostaną przyjęte do przewozu."

Dla nich nawet mała lodówka to sprzęt AGD i mam go wpakować na paletę. Inaczej nic z tego. Nie mam palety, ani czasu na szukanie jej.

Piwa też nie można wysyłać niektórymi kurierami...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Niestety z przyczyn lokalowych jestem zmuszony sprzedać i wrócić do styropianowego pudła

Tak z ciekawości: Co Cię zmusiło do tej zmiany? Bo jak dla mnie jedynym powodem może być brak prądu :D  Gabarytowo ta lodówka, a pudło styropianowe to chyba niewielka różnica...

Dokładnie. Brak prądu. Musiałem opuścić piwnicę gdzie miałem prąd. Koszta za duże na dzierżawę samemu. A osoby, z którą ją miałem wyprowadzają się z mojego bloku.

Temat do zamknięcia bo lodówka sprzedana na pniu :P

Kurde, ja mam prąd w piwnicy, ale miejsca brak :-( może jakbym nie miał tam magazynu to by było inaczej :-) tam prąd za "frytki", a do pudła trzeba zaglądać co 24h.

Sry za offtopa :-)

Edited by Michal_87