Skocz do zawartości

Skrzynka do butelek 0,33 long neck


Kòpôcz

Rekomendowane odpowiedzi

Do bączków są na OLX. Do longnecków oranżadówki są za krótkie, może cola pomieści - daj znać @paradox czy coś z tego wyszło. Skrzynki do 0,5 to jakieś rozwiązanie, ale aktualnie muszę walczyć o każdy centymetr przestrzeni.

 

Wziąłem skrzynkę po coli i wrzuciłem do niej dwie wysokie butelki - longneck i nieco wyższa vichy 0,33 (lub podobna, w każdym razie Belgowie leją w te butelki). W załączniku foty :) Brązowy kapsel skrajnie z tyłu to longneck, żółty malowany to vichy. Obie bez problemu się mieszczą, kilka cm brakuje do wysokości skrzynki - sądzę, że kolejna wejdzie na tą bez problemu.

 

Tylko te skrzynki są trudno dostępne - robiłem kumplowi prezent ze skrzynki Nuka-Coli :naughty: , więc szukałem tej skrzynki z colą aż nie znalazłem na Frisco. Nie mam pomysłu skąd wyhaczyć kontener luzem :(

post-17415-0-44226900-1499886272_thumb.jpg

post-17415-0-87167600-1499886272_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na OLX jest kilka ofert skrzynek po coli - może któraś w Twojej lokalizacji.

Nie mam parcia, skrzynki które mam na razie wystarczą, a butelek o,33 nie mam dużo - w tym momencie praktycznie tylko RIS stoi od maja w przeglądzie dostępnych na rynku butelek 0,33 i 0,25 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do bączków są na OLX. Do longnecków oranżadówki są za krótkie, może cola pomieści - daj znać @paradox czy coś z tego wyszło. Skrzynki do 0,5 to jakieś rozwiązanie, ale aktualnie muszę walczyć o każdy centymetr przestrzeni.

 

Wziąłem skrzynkę po coli i wrzuciłem do niej dwie wysokie butelki - longneck i nieco wyższa vichy 0,33 (lub podobna, w każdym razie Belgowie leją w te butelki). W załączniku foty :) Brązowy kapsel skrajnie z tyłu to longneck, żółty malowany to vichy. Obie bez problemu się mieszczą, kilka cm brakuje do wysokości skrzynki - sądzę, że kolejna wejdzie na tą bez problemu.

 

Tylko te skrzynki są trudno dostępne - robiłem kumplowi prezent ze skrzynki Nuka-Coli :naughty: , więc szukałem tej skrzynki z colą aż nie znalazłem na Frisco. Nie mam pomysłu skąd wyhaczyć kontener luzem :(

 

Może z markety jak skrzynki piwne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę, to nie są już używane. Inna rzecz, że coli w szkle już długo nie widziałem, może już tylko na puszki przeszli?

W Makro Coca-Cola w szklanych butelkach jest cały czas dostępna.

Gdzieś mi się obiło o uszy że cola w szklanych butelkach jest przeznaczona dla gastronomii. Dlatego w sklepie ciężko dostać, a w Makro mogą mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Udało mi się kupić w sklepie na opłotkach kilka skrzynek Coca-coli w cenie 7zl/sztuka. Były też Pepsi - są trochę niższe, żywcówki 0,33 spokojnie wchodzą, z longneckami mógłby być mały problem (nie mialem możliwości postawić jednej skrzynki na drugą z longneckiem). Z rozmowy ze sprzedawcą wynika, że po prostu sklepy nie chcą ich (coli w szkle) brać.

Dzięki za podpowiedzi - problem mam z głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, do longnecków pasują tez wszystkie skrzynki po napojach JOHN LEMON, FRITZ KOLA i tego typu innych wynalazkach.

W Poznaniu można je kupić w sklepie

http://oryginalnenapoje.pl/

na Nieszawskiej 1.

Wysyłają też :) jak ktoś jest spoza Poznania:)

Dzisiaj nabyłem 12x0,33l połówkowe skrzynki do Longnecków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zacząłem temat, a w sumie jedną z informacji puściłem w innym wątku. Po logotypie na skrzynkach namierzyłem producenta : ERG SYSTEM. W zakładce "oferta" różnorodne skrzynki, w zakładce "dystrybucja" jest sieć dystrybucji w poszczególnych województwach. Poprzez lokalnych dystrybutorów można zamówić dowolne, nowe, nieologowane skrzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kòpôcz napisał:

Sam zacząłem temat, a w sumie jedną z informacji puściłem w innym wątku. Po logotypie na skrzynkach namierzyłem producenta : ERG SYSTEM. W zakładce "oferta" różnorodne skrzynki, w zakładce "dystrybucja" jest sieć dystrybucji w poszczególnych województwach. Poprzez lokalnych dystrybutorów można zamówić dowolne, nowe, nieologowane skrzynki.

Wysyłka z ERG 40zł. 

Od lokalnych nie można. Pytałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kòpôcz napisał:

? No ja właśnie z Pruszczem się kontaktowałem. Może w międzyczasie zmienili zdanie? Odbierała telefon babeczka, przekazała słuchawkę facetowi, ten podał mi maila, na jaki mogę składać zapytanie.

O co dokładnie pytałeś? :)

Pytałeś o możliwość zamówienia i odbioru u nich?

Ja chciałem skrzynki chyba 1-050, bo chyba tylko takie były dostępne. 

Jakby się dało byłoby super. Ja z nimi tylko pisałem mailowo i napisali, że nie da się zamówić i odebrać u nich. 

Pytałem zdaje się o 10szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o możliwość kupna u nich. Facet odrzekł, że na stanie nie mają, ale mogą zamówić jeśli ERG ma to aktualnie na stanie. Dodałem, że mieszkam po sąsiedzku i o formę odbioru nie pytałem. Pytałem o skrzynki jak do Coca-Cola. Ostatecznie nie zamówiłem, bo na razie mam sporo. Maila do kontaktu podali pruszczgdanski@tech-mat.pl. Wszystko działo się kilka tygodni temu, więc może zadanie ich przerosło, albo uznali za nieopłacalne.
A za te 40zl to ile skrzynek mogą dostarczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kòpôcz napisał:

Pytałem o możliwość kupna u nich. Facet odrzekł, że na stanie nie mają, ale mogą zamówić jeśli ERG ma to aktualnie na stanie. Dodałem, że mieszkam po sąsiedzku i o formę odbioru nie pytałem. Pytałem o skrzynki jak do Coca-Cola. Ostatecznie nie zamówiłem, bo na razie mam sporo. Maila do kontaktu podali pruszczgdanski@tech-mat.pl. Wszystko działo się kilka tygodni temu, więc może zadanie ich przerosło, albo uznali za nieopłacalne.
A za te 40zl to ile skrzynek mogą dostarczyć?

Ja pisałem do nich 2 tygodnie temu dokładnie. Najpierw odesłali mnie do ERG. Napisałem, że ERG odesłało do nich ze względu na koszt transportu i chciałbym odebrać osobiście. Napisali, że to niemożliwe. Nie wiem jaką ilość. Pytałem o cenę wysyłki za 10szt. 40zł to i tak dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.11.2017 o 14:13, tomitomi13 napisał:

Witam, do longnecków pasują tez wszystkie skrzynki po napojach JOHN LEMON, FRITZ KOLA i tego typu innych wynalazkach.

W Poznaniu można je kupić w sklepie

http://oryginalnenapoje.pl/

na Nieszawskiej 1.

Wysyłają też :) jak ktoś jest spoza Poznania:)

Dzisiaj nabyłem 12x0,33l połówkowe skrzynki do Longnecków.

I dołączam fotkę:

IMG_0420.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.