Skocz do zawartości

MAM PYTANIE ile bym dostał za 18tyś kapsli ?


kacna

Rekomendowane odpowiedzi

ALE ILE PIENIĘDZY 100zł 200zł ILE TAK PLUS MINUS KAPSLE NIE SĄ ZARDZEWIAŁE ANI NIC CHCE JE SPRZEDAĆ PONIEWAŻ MAM MAŁO MIEJSCA W PIWNICY

 

JA PIERDOLE NIE WIEM DUŻO MAŁO WYMYŚL SOBIE KOLEKCJONERSKIE A MOŻE NIE KOPYRZBLOGKOPYRAKOMKOMBLOGPEEL JEZUUU!!!!111!!ONE11!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw na allegro i się dowiesz. Ale myślę, że na słownik ortograficzny Ci wystarczy.

Pan od ortografi się znalazł ?

 

ALE ILE PIENIĘDZY 100zł 200zł ILE TAK PLUS MINUS KAPSLE NIE SĄ ZARDZEWIAŁE ANI NIC CHCE JE SPRZEDAĆ PONIEWAŻ MAM MAŁO MIEJSCA W PIWNICY

 

JA PIERDOLE NIE WIEM DUŻO MAŁO WYMYŚL SOBIE KOLEKCJONERSKIE A MOŻE NIE KOPYRZBLOGKOPYRAKOMKOMBLOGPEEL JEZUUU!!!!111!!ONE11!

 

Jak nie wiesz człowieku to czego dupsko wtrącasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wystaw na allegro i się dowiesz. Ale myślę, że na słownik ortograficzny Ci wystarczy.

Pan od ortografi się znalazł ?

 

ALE ILE PIENIĘDZY 100zł 200zł ILE TAK PLUS MINUS KAPSLE NIE SĄ ZARDZEWIAŁE ANI NIC CHCE JE SPRZEDAĆ PONIEWAŻ MAM MAŁO MIEJSCA W PIWNICY

 

JA PIERDOLE NIE WIEM DUŻO MAŁO WYMYŚL SOBIE KOLEKCJONERSKIE A MOŻE NIE KOPYRZBLOGKOPYRAKOMKOMBLOGPEEL JEZUUU!!!!111!!ONE11!

 

Jak nie wiesz człowieku to czego dupsko wtrącasz ?

 

 

kolega widzę jak naczelny antypolak Lis "cannot into internets" z tym swoim capsem.

 

mała podpowiedź - zanim zaczniesz ślinić wszystko wokół, krzyczenie (pisanie z dużych liter) nie pomaga osiągnąć zamierzonego rezultatu, wręcz przeciwnie.

 

edit: nie oczekuj że sam fakt zadania pytania obliguje kogoś do udzielenia Ci odpowiedzi - nie jesteś tak zajebisty jak Ci się wydaje

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły kiepski trolling (max 2/10 ;) ), a niektórzy łykają ;) i jeszcze politykę muszą wepchnąć 

 

e tam od razu polityka - bardziej beka z durnia którego ostatni wpis nawet największy fan miałby problem uzasadnić.

 

no i to nie wypok, mam nadzieję, żeby się zarzutek spodziewać. już wystarczy że się slonx tam wyprowadził i chwała mu za to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie jest źle, są więksi debile, jak dla mnie całkiem dobry spamerski temat ;)

Zbyt sztampowo, te typowe błędy, z utęsknieniem czekam na akcje w stylu tych halucynacji (czy coś w tym stylu co tam było) po piwie ;)

Edytowane przez kantor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wystaw na allegro i się dowiesz. Ale myślę, że na słownik ortograficzny Ci wystarczy.

Pan od ortografi się znalazł ?

 

 

 

 

Aż ciężko się czyta takie wypociny. Skończyłeś tylko 3 klasy podstawówki?

Z tym słownikiem pisałem poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie oczekuje odpowiedzi pozytywnej i takiej udzielę: za te kapsle dostaniesz w granicach od : 1500-2500 pln za komplet w dobrym stanie, jak dołaączysz swój autograf to między 4500 a 5000 pln.

A ja daję 6000 zl. Mało? To 16000. Podaj nr konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wystaw na allegro i się dowiesz. Ale myślę, że na słownik ortograficzny Ci wystarczy.

Pan od ortografi się znalazł ?

 

 

 

 

Aż ciężko się czyta takie wypociny. Skończyłeś tylko 3 klasy podstawówki?

Z tym słownikiem pisałem poważnie.

 

A to jest strona od polskiego czy od piwa ?

Troll puścił fejka dla jaj a znudzeni brakiem czatu użytkownicy łykają to jak Sasha Gray

Jaki fejk ja się chce dowiedzieć ile bym dostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie oczekuje odpowiedzi pozytywnej i takiej udzielę: za te kapsle dostaniesz w granicach od : 1500-2500 pln za komplet w dobrym stanie, jak dołaączysz swój autograf to między 4500 a 5000 pln.

A ja daję 6000 zl. Mało? To 16000. Podaj nr konta.

 

Człowieku w łeb się stuknij jaki 1500-2500k ja mówię o 100zł -200zł a ten 6k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.