Skocz do zawartości

23 września 2017 - "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie, spotkanie jesienne.


rubezahl

Rekomendowane odpowiedzi

No i wszystko co dobre szybko się kończy. Próba zaliczona, miejsca zagrzane i 99,9% przyjedziemy na spotkanie jesienne tylko że w nieco innym składzie. Ja Irmina Liliana Miłosz i prawdopodobnie Mateusz, rodzice idą na rocznicę ślubu do wujka. Gospodarze jak zawsze mile ugościli i nakarmili zacnie !!! Córa Krzysia i Basi w roli barmanki radzi sobie baaaaardzo dobrze.

Do zobaczenia we wrześniu!!!!

Edytowane przez kaczorro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

rodzice idą na rocznicę ślubu do wujka

Jak to bez Dziadków?  

 

No tak wyszło. Ja chrzciny przestawiłem a rodzice mają chyba za mało mocy żeby przestawić rocznicę (brat mamy). W zamian za nich będzie "nowy i świeży" piwowar MIŁOSZ :okey::beer: . A dziadki żałują i będą z nami myślami !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Córa Krzysia i Basi w roli barmanki radzi sobie baaaaardzo dobrze.

A kot?

 

Co z kotem nie wiemy, nie mieliśmy okazji z nim pogadać, widzieliśmy go przelotem na rękach swojej Pani. To byyyyyyłłłłłłłłł mooooooooomeeeeeeeent jak przechodziła. Słyszałem, że ma się dobrze i ma być we wrześniu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Córa Krzysia i Basi w roli barmanki radzi sobie baaaaardzo dobrze.

A kot?

 

Co z kotem nie wiemy, nie mieliśmy okazji z nim pogadać, widzieliśmy go przelotem na rękach swojej Pani. To byyyyyyłłłłłłłłł mooooooooomeeeeeeeent jak przechodziła. Słyszałem, że ma się dobrze i ma być we wrześniu !!!

 

Skoro o kotach to Napoleon jest wstępnie poinformowany data mu pasuje nie wiem jak z godzinami no ale cóż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pierwsza partia musztardy z czarną gorczycą gotowa. Nie jestem z niej dumny,  ALE PRZYWIOZĘ DO OCENY. Dziś nastawa wiadra musztardy tej co zawsze dla Krzysia, i gruszkowej (ale trochę mniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2017 o 14:05, quhcik napisał:

Kurcze pierwsza partia musztardy z czarną gorczycą gotowa. Nie jestem z niej dumny,  ALE PRZYWIOZĘ DO OCENY. Dziś nastawa wiadra musztardy tej co zawsze dla Krzysia, i gruszkowej (ale trochę mniej).

Jak zwykle z Pawłem prosimy ładnie o słoiczek :D

Nie ma dobrego hummusu bez musztardy Jurkowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jerminka napisał:

Ogłoszenie:

Mam do oddania: "1001 przepisów Kuchnia polska", "Kuchnia Polska" Pawła Małeckiego - z Lidla, "Cukiernia Lidla" Pawła Małeckiego i "Ryby są super" Karola Okrasy

Ktoś reflektuje?

Jeśli nikt się jeszcze nie zadeklarował, to my możemy przygarnac. 

PS.  Właśnie wedzimy conieco na za tydzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkaniach, z róóóżnych... przyczyn, tracone jest trochę... degustacyjnego "szkła".

 

Jeśli macie zalegające "szkiełka", które nie są już potrzebne - a szkoda wyrzucić: przywieźcie...

 

... może ktoś zachwyci się, pijąc z nich. jakieś rewelacyjne piwo,

 

(... może też - w wirze zabawy, trzasną o sowiogórski kamień!)

:beer::beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, quhcik napisał:

 

Jerminka nie chce wyliczać dokładnie to trudno, aby do soboty.

Nie tylo co nie chce co nie może. Do wczoraj nasz wyjazd wisiał na włosku i ..... skład PIKa baardzo bedzie okrojony czyli tylko ja i Mateusz :(:wallbash:. Miłosz zachorował nam wczoraj i Irmina zostaje z nim w domu. a co do odliczania

Do 23.09.2017r. do godziny 14.00 pozostało

0,083 miesiąca,

2,5 dnia,

52,5 godz,

3150 min,

189000s.!!!!!!

Proszę Juruś!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rubezahl napisał:

Jeśli macie zalegające "szkiełka", które nie są już potrzebne - a szkoda wyrzucić: przywieźcie...

Czy chodzi koledze o szklanki do piwa (na piwo)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.