Skocz do zawartości

23 września 2017 - "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie, spotkanie jesienne.


rubezahl

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na kolejną edycję naszych spotkań - 23 września 2017.

 

Niestety - miejsca noclegowe jakoś dziwnie szybko "się pozajmowały", także lista jest zamknięta.

 

Oczywiście: jeśli ktoś ma niedaleko (i najlepiej kierowcę ;)  ) może przyjechać, porozmawiać, pokosztować piwa, pochwalić się swoim lub też domowymi smakołykami.

 

Plan: jak zwykle rozwojowy. Wystartujemy o 14-tej (warzenie dla publiki, degustacje, pewnie powstanie jakiś serek, może chleb lub inne smakołyki, potem "konkurs", ognisko. Zakończymy...

 

Na zabawowy "konkurs":

- dowolne piwo, ekstrakt obojętny, może być z przyprawami, owocami itd.

Zabieramy po 4 butelki 0,5 l (lub 2 l w innych opakowaniach).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zabawowy "konkurs":

- dowolne piwo, ekstrakt obojętny, może być z przyprawami, owocami itd.

Zabieramy po 4 butelki 0,5 l (lub 2 l w innych opakowaniach).

 

Jestem ZA takim obrotem sprawy  :okey: Można też wybrać po prostu najlepsze piwo wieczoru bez konkretnego konkursu :naughty:

 

 

 

Niestety - miejsca noclegowe jakoś dziwnie szybko "się pozajmowały", także lista jest zamknięta.

 

 

:okey::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA takim obrotem sprawy:okey: Można też wybrać po prostu najlepsze piwo wieczoru bez konkretnego konkursu

Takie rozwiązanie wiele by uprościło:

- brak zamieszania wśród publiki, na szybko wcielonej :friends: w skład sędziowski (2/3 ... 3/4 głosów) :facepalm: ,

- ułatwienie życia organizatorom (wiem coś - "spinałem" pierwszy z Witkiem... teraz wolę wystawić cokolwiek, żeby się z tego wymiksować :P . Wybacz Olu - c'est la vie).

 

Niestety ma wiele wad:

- nie wszyscy mogli "byliby" skosztować każdego serwowanego piwa (bo w tym czasie np. przelewają zupę - czy co tam tankowałaś Cholerko? :good: , lub lootają po wodę do wysładzania. gęstwę. czy inne zbędne!),

- uniemożliwia pierwotny cel zabawy - odnalezienie swojego piwa,

...

- co z dumą z sukcesu? :brawo:  ...(gdy - choćby większościowa publika TyskWiecoLechoOcimio-pijców) zadecydowała o jednopunktowym zwycięstwem nad podłożoną świnią, czy innym Żubrem!), No cooo wtedy na FB dać? Wspomnienia z X.. ? 

...

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
No to od wczoraj od godziny 13.40 mamy nowego piwowarka MIŁOSZ!!!....

 

NAJLEPSZOŚCI!

 

P.I.K. - wzmocniony o kolejnego Piwowara...

 

... czworo Piwowawarów - to już jest COŚ!

:beer: :beer:

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj się dzieje. Dwie wieści

właśnie wpuściłem w kanał 400 l piwa bo skwaśniało, a druga że w spiżarce znalazłem słoik 4l z utopeńcami i marynowanymi jajkami (od wielkanocy ). Pachniało nie

żle, wyglądało też, więc przeprowadziłem rekonesans smakowy, i zjadłem. Jak by były nekrologi to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W dłuuugi weekend sierpniowy (12-15.08) frakcja lubańska (osób 4) będzie przebywać w Rzeczce. Gdyby ktoś się kręcił w okolicy fajnie byłoby się spotkać. :smilies::beer::D

POZDRAWIAMY !!!

Irmina, Paweł, Lilianka i Miłosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... Gdyby ktoś się kręcił w okolicy fajnie byłoby się spotkać.

Do jesiennego jeszcze daaaleko

... także dzionek/dwa - b. chętnie spędziłbym w Waszym i Ekipy PP towarzystwie.

 

W tym terminie najprawdopodobniej będę już "wyjechany"

- więc do 23 IX

:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam będę się CHWALIŁ !!!!!

 

Szanowny Panie,

w imieniu zespołu organizatorów miło mi poinformować, że został Pan zakwalifikowany do II-go etapu rekrutacji na studia podyplomowe „Technologia piwowarstwa” edycja 2017/18. W załączeniu przesyłamy druk umowy na świadczenie usług edukacyjnych na studiach podyplomowych „Technologia piwowarstwa”. Prosimy o zapoznanie się z umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i powodzenia!

Ja że swojej strony mogę zaprosić na meczyk 15go https://m.facebook.com/events/1194841917287126?acontext=%7B%22ref%22%3A%2298%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D&aref=98

, co prawda jeszcze nie wiem czy będę w składzie, bo skład będzie ustalony później, ale jestem zarejestrowanym zawodnikiem ligowym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam będę się CHWALIŁ !!!!!

 

Szanowny Panie,

w imieniu zespołu organizatorów miło mi poinformować, że został Pan zakwalifikowany do II-go etapu rekrutacji na studia podyplomowe „Technologia piwowarstwa” edycja 2017/18. W załączeniu przesyłamy druk umowy na świadczenie usług edukacyjnych na studiach podyplomowych „Technologia piwowarstwa”. Prosimy o zapoznanie się z umową.

Gratki. :-) jakieś kryteria czy kolejność zgłoszeń?

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szanowny Panie, w imieniu zespołu organizatorów miło mi poinformować, że został Pan zakwalifikowany do II-go etapu rekrutacji na studia podyplomowe „Technologia piwowarstwa”

... a, że to taki zarcik - tak? Przecież Ty miałeś tam wykładać!

:beer:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.