Skocz do zawartości

Inne zdanie/nie zgadzam się.


Jejski

Rekomendowane odpowiedzi

Po wczorajszych "super dyskusjach" postanowiłem założyć ten wątek. Jeśli ktoś ma inne poglądy niż wszyscy którzy przyjmują logiczne argumenty w jakimkolwiek temacie i są nieomylni w swoich tezach to myślę że tu mogą zabrać głos. Można się nie zgadzać nawet z sobą, byle nie obrażać innych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety było kwestią czasu pojawienie się osób, które zaczną trollować.

Teraz kwestią czasu (oby nie) będzie zakładanie bezsensownych tematów na forum. Całe szczęście mamy sprawnych moderatorów.

 

A żeby nie było, iż napisałem nie na temat. :D Jejski. Czy ten wątek jest potrzebny? ;)

Edytowane przez Tomek-Pasieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety było kwestią czasu pojawienie się osób, które zaczną trollować.

Teraz kwestią czasu (oby nie) będzie zakładanie bezsensownych tematów na forum. Całe szczęście mamy sprawnych moderatorów.

 

A żeby nie było, iż napisałem nie na temat. :D Jejski. Czy ten wątek jest potrzebny? ;)

Nie jest. To kolejny wątek, wręcz zaproszenie do pyskówki. Zasada jest prosta NIE KARMIMY TROLLA. I wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jejski

Chciałeś dobrze, ale rzeczywiście ten wątek to może być kolejny szwedzki stół dla trolla, dlatego może go zamknijmy i po prostu ignorujmy go to mu się po jakimś czasie znudzi. Można by tylko pomyśleć o opcji "ukryj posty użytkownika"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jejski

Chciałeś dobrze, ale rzeczywiście ten wątek to może być kolejny szwedzki stół dla trolla, dlatego może go zamknijmy i po prostu ignorujmy go to mu się po jakimś czasie znudzi. Można by tylko pomyśleć o opcji "ukryj posty użytkownika"

RACJA!. Miałem kiedyś sąsiadkę która czepiała się wszystkich, o wszystko i jedyną bronią było traktowanie jej jak powietrze. W takim wypadku proszę o zamknięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.