Jump to content

Inne zdanie/nie zgadzam się.

Jejski
 Share

Recommended Posts

Po wczorajszych "super dyskusjach" postanowiłem założyć ten wątek. Jeśli ktoś ma inne poglądy niż wszyscy którzy przyjmują logiczne argumenty w jakimkolwiek temacie i są nieomylni w swoich tezach to myślę że tu mogą zabrać głos. Można się nie zgadzać nawet z sobą, byle nie obrażać innych użytkowników.

Niestety było kwestią czasu pojawienie się osób, które zaczną trollować.

Teraz kwestią czasu (oby nie) będzie zakładanie bezsensownych tematów na forum. Całe szczęście mamy sprawnych moderatorów.

A żeby nie było, iż napisałem nie na temat. :D Jejski. Czy ten wątek jest potrzebny? ;)

Edited by Tomek-Pasieka

Niestety było kwestią czasu pojawienie się osób, które zaczną trollować.

Teraz kwestią czasu (oby nie) będzie zakładanie bezsensownych tematów na forum. Całe szczęście mamy sprawnych moderatorów.

A żeby nie było, iż napisałem nie na temat. :D Jejski. Czy ten wątek jest potrzebny? ;)

Nie jest. To kolejny wątek, wręcz zaproszenie do pyskówki. Zasada jest prosta NIE KARMIMY TROLLA. I wszystko.

@Jejski

Chciałeś dobrze, ale rzeczywiście ten wątek to może być kolejny szwedzki stół dla trolla, dlatego może go zamknijmy i po prostu ignorujmy go to mu się po jakimś czasie znudzi. Można by tylko pomyśleć o opcji "ukryj posty użytkownika"

@Jejski

Chciałeś dobrze, ale rzeczywiście ten wątek to może być kolejny szwedzki stół dla trolla, dlatego może go zamknijmy i po prostu ignorujmy go to mu się po jakimś czasie znudzi. Można by tylko pomyśleć o opcji "ukryj posty użytkownika"

RACJA!. Miałem kiedyś sąsiadkę która czepiała się wszystkich, o wszystko i jedyną bronią było traktowanie jej jak powietrze. W takim wypadku proszę o zamknięcie.

Niestety z zamknięciem wątku będziemy musieli poczekać do poniedziałku, bo tylko Elroy ma uprawnienia do moderowania tego działu.

Edited by dori

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.