Skocz do zawartości

Bezprzewodowy termometr ThermoPro TP08


maciek1221

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

zamówiłem sobie jakiś czas temu termometr ThermPro. Termometr zakupiłem w Chinach za 68zł na promocji od tego sprzedawcy https://www.aliexpress.com/item/ThermoPro-TP08-Wireless-Remote-Digital-Kitchen-Cooking-Thermometer-Dual-Probe-for-BBQ-Smoker-Grill-Oven-Monitors/32656103113.html?spm=2114.13010608.0.0.pHiyuT

 

W tym miejscu chciałbym wszystkim polecić ten termometr do naszych celów. Sonda jest gotowa do użycia, nie wymaga żadnych przeróbek.

Termometr posiada funkcję alarmu kiedy osiągnie określoną temperaturę, ma też timer. U mnie wskazania są bardzo dokładne, zasięg jest też fajny. Warzę w piwnicy, teraz siedzę na pierwszym piętrze i wszystko pracuje poprawnie.

 

Nie jest to reklama, jestem już długo na forum. Przerobiłem termometry DIY na ds18b20, specjalne termometry oraz ostatnio termometr na termoparze w multimetrze. Muszę powiedzieć, że ten bezprzewodowy termometr jest najlepszym jaki miałem, polecam zakup. Trzeba poczekać 3 tygodnie na paczkę, ale moim zdaniem za 70-100zł nie dostanie się nic lepszego.

 

Jak ktoś ma pytania co do działania czy funkcji to można pisać. Mogę też pomóc w sprowadzeniu jeżeli ktoś nie wie jak.

 

 

P.S.

Centralka tego termometru stanowi teraz moje centrum dowodzenia w trakcie warzenia - ustawiam temperaturę, czas i o wszystkim mam powiadomienie. Nie muszę już stać przy garnku i pilnować.

Edytowane przez maciek1221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest możliwość kalibracji, nie zagłębiałem sie az tak. Wrzatek to sto stopni. Sprawdzalem z dwoma innymi termometrami, które są dokładne i ma takie same wskazania.

 

Edit: nie ma kalibracji

Edytowane przez maciek1221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.