Skocz do zawartości

Spotkania piwowarów w Gliwicach


Dymino

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Po ostatnim spotkaniu piwowarów z Gliwic które zostało zaproponowane na fb (JBWP - Sekcja piwowarów domowych) wyszła inicjatywa by spotkania te usystematyzować. Najprawdopodobniej będą się odbywać co 2 miesiące w ostatnią sobotę. Pewnie w Zbeerze.

W tym temacie będę pisać o terminach kolejnych spotkań i adresie, oczywiście jeśli wypali :)

 

PS. Przypominam o depozycie, jest i może byłoby dobrze go ożywić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak jest, co dwa miesiące w drugą sobotę. Trzeba wymyślić jak się Danielowi odwdzięczymy za gościnę. Co powiecie na pokazy warzenia w miesiącach, w których się nie spotykamy? Daniel dostanie zainteresowanych, my kolejne piwo do degustacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jasne, co drugi miesiąc, druga sobota miesiąca. Będziemy trąbić odpowiednio wcześniej. No i być może za miesiąc walniemy jakiś pokaz warzenia piwa, ale to dogadamy ósmego na spotkaniu.

 

Btw, Xan z rogu Rybnickiej i Kochanowskiego? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to będę paczał, czy się pojawia jakieś info :) a to warzenie też jakoś w drugą sobotę? 12 sierpnia? znając życie to mi akurat wtedy urlop wypadnie :Ddd selawi

 

Co do identyfikacji osobowej to potwierdzam, że poprawna  :)

a jeżeli dobrze mi się kojarzy to jesteś Nekro - pogromca maku? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem informację że jednak sala jest zarezerwowana. Niestety przekładamy to na następny tydzień tj 16 września. Godzinowo nic się nie zmieniło :)

Edytowane przez Dymino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Po dłuuuugim czasie znowu się odzywam. Kolejne spotkanie ustalone na 27 stycznia na 17:00 jak zwykle w najlepszym miejscu tj. Dobrym Zbeerze.

https://www.facebook.com/events/185374855380790/

Edytowane przez Dymino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wygląda na to, że po raz pierwszy spotkanie wypada w terminie dla mnie na tyle dogodnym, że będę chociaż pewnie z lekkim poślizgiem (pewnie jakieś 30-40 min po 17 bym był :D)

Tak zwyczajowo to ile "wkładu własnego" się przynosi? Akurat zbyt wiele mi się ostało w piwnicy, ale coś tam przyniesem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.